BültenlerBalayıDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Hilton İstanbul Bomonti’de Rüya Gibi Düğünler Hilton Worldwide Otelleri’nde Balayı Kazandırıyor

Hilton İstanbul Bomonti Düğün Salonu Rüya Gibi Balayı Kazandırıyor

İhtişamlı balo salonları ve dünya mutfaklarını buluşturan lezzetleri ile size masalsı bir düğün sunan Hilton İstanbul Bomonti Oteli, kazandığınız bonus puanlar ile dünyadaki 4.000’den fazla Hilton Worldwide otellerinde balayı yapabilirsiniz.

İstanbul’un gözde mekanlarından olan Şişli’nin tam ortasında yükselen Hilton İstanbul Bomonti, kiralayacağınız düğün salonu ile kazanacağınız Hilton Honors® Düğün Puanları ile en mutlu gününüzü unutulmaz kılıyor.

Muhteşem Balo Salonları ve Ödüllü Bir Şef Sizi Bekliyor
Hilton İstanbul Bomonti’de Rüya Gibi Düğünler Hilton Worldwide Otelleri’nde Balayı Kazandırıyor

Hiton İstanbul Bomonti düğün salonunda düzenleyeceğiniz 30.000,-TL’lik düğün bütçesi ile dünyadaki tüm Hilton Worldwide otellerinden birinde ücretsiz rüya gibi bir balayı seyahati yapabilirsiniz. Bunun dışında da mutlaka şehir dışından gelen konuklarınız, düğün salonuna yakın olması sebebiyle konaklama için Hilton İstanbul Bomonti Otelini tercih edeceklerdir ve bu da size balayı paketi için ayrıca 1000 Bonus Puan kazandıracak.

Otelin düğün salonları arasında en görkemli olanı 1.700 kişiyi ağırlama kapasitesi ile Grand Ballroom, göz alıcı dekorasyonu ve en son teknik altyapısı ile misafirlerinize kusursuz hizmet sunuyor. İkinci düğün salonu seçeneği olan 1000 kişilik kapasite ile Crystal Ballroom size açık bir teras sunuyor.

Bunun dışında daha butik samimi bir düğün kutlaması için 40 kişilik Summit Boardroom romantik panoramik boğaz manzarası ile otelin en üst katında düğün salonu olarak hizmet veriyor.

Otelin gelin ve damada sunduğu başka bir hediyesi de evliliklerinin ilk yıl kutlamasında otelde romantik şık bir akşam yemeği olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu