BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Crate and Barrel markası Yeni Evlileri ”rahat” bırakmıyor !

Crate and Barrel markası Yeni Evlileri ”rahat” bırakmıyor !

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Crate and Barrel ”Yeni Evlilere” Çok Özel Sürprizler Hazırlamış !

Sevgilinize veya eşinize sevginizi göstermek artık çok kolay, çünkü Crate and Barrel markasının ürün yelpazesi çok geniş ve her zevke hitap eden evlilik hediye alternatifleri bulmak zor değil . Bu özel günleri unutulmaz kılmak isteyen Crate and Barrel markası yeni evli çiftlere kampanya ile %14 indirim avantajı sunuyor.

Hazırlanan Kampanyanın adı ”Evliler de Sevgilidir” 1-14 Şubat döneminde evlenen veya yeni bir eve taşınan çiftlere bu heyecanlı günlerinde yelpazesindeki ürünler ile özel indirim fırsatı veriyor. Sadece unutulmaması gereken alışveriş esnasında, yeni evlendiğinizi belgeleyen evlilik cüzdanı veya evlilik başvurusu veya yeni kira kontratınızı göstermeniz gerekiyor.

Crate and Barrel, “Yeni evlenenler”in mutluluğunu %14 indirimle artırıyor
Sevdiklerinizi, Crate and Barrel’ın farklı hediye alternatifleriyle şımartın

Bu romantik hediyeler ile eşlerinizi şımartın!

‘Sarıl&Öp’ Yastık Kılıfları, Eşinizi her daim yanınızda hissetmenizin en kolay yolu, ‘çerçeveli Anahtarlık’ olabilir. Kadınların kesinlikle hayır diyemeyecekleri pirinç veya mermer mücevher kutuları. Erkekleri unutmayın ve onların da saat ve kol düğmeleri için şık seyahat kutuları mevcut veya ‘On-The_GO Seyahat Seti ile düzenli erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarını seçebilirsiniz. Yeni evliler için kalp şeklindeki yüzük tabağı da çok şık.

Bu günlerde hem şık hem de indirimli armağan için Crate and Barrel mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu