Makaleler

Düğün Sizden Teması Bizden

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün mevsimi de açılmaya başladı. Yaz mevsimi düğün mevsimidir. Çiçekler açar, kuşlar cıvıldaşır ve siz de bir bahar akşamında hayatınızı birleştirmek istediğiniz insanla birbirinize hep yan yana olacağınıza dair sözler verirsiniz. İşte yaz aylarında evlenmenin büyüsü budur. O huzur verici ortamı düğün temanız destekler. Düğününüz için nasıl bir konsept uygulayacağınızı vermek çok zordur bunu biliyoruz ama zorluklar aşılmak için vardır. Gelin size bir kaç düğün teması önerisinde bulunalım.

İlk olarak yaz aylarının vazgeçilmezi kır düğünleri! Herkes bilir ki kır düğünleri harikadır. Siz eşinizle beyazlar içinde yemyeşil ortamda salınırken kuş sesleri ve mis kokulu çiçekler size eşlik eder. Gelen misafirleriniz kokularla mest olurken keyifli vakit geçirmenin tadına varırlar. Kır düğünleri harikadır. Size kendinizi masallarda gibi hissetmenizi sağlar ve eğer unutamayacağınız hatta sadece sizin değil sevdiklerinizin de aklına kazınacak bir düğününüz olsun istiyorsanız sıcak yaz akşamlarında birinde hayatınızın aşkıyla hayatınızı doğal bir güzellikte birleştirin!

İkinci seçenek ise kumsalda peri masalını yaşamak! Deniz kenarı rüyadır, mavidir, huzurdur. Denizin mavisiyle gökyüzünün mavisinin karıştığı yerde sizin mutluluğunuz başlar. Eşinizle denizin dalgaları eşliğinde unutulmaz bir düğün akşamı, unutulmaz bir ilk dans ve akşam olunca da meşaleler ışığında unutulmaz romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Deniz özgürlüktür ve sizde özgür bir çiftseniz birbirinize kumsalda evet diyebilir, özgür ruhlarınızı sonsuza kadar rahata kavuşturabilirsiniz.

dugunuzun-teması 2 yeni

Son alternatif ise küçük bir kasaba düğünü. Eğer abartı, gösteriş ve şatafat ilginizi çekmiyorsa; doğallıktan yanaysanız düğününüzde kasaba konsepti uygulayabilirsiniz. Küçük bir kulübenin olduğu yeri kiralar, etrafa ahşaptan yüksek masalar yerleştirir rengârenk ışıklarla doğal ortamı süslersiniz. Düğünün ilerleyen saatlerinde kulübenin içinden yemekler servis edilir ve küçük ama samimi bir ortamda sevdiğiniz insanla güzel bir hayata ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Kısacası; düğün teması sizin elinizdedir. Yaz ayları düğünlerin en çok sevildiği zamanlardır ve eğer sizde unutulmaz bir düğününüz olsun istiyorsanız bu yollara başvurabilirsiniz. Düğün ve bu düğünün nasıl bir konsepte sahip olacağı eşinizle güzel bir hayata atılan en güzel ilk adımlardır!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu