BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Evlilik hediye listeniz Crate and Barrel’da ….

Dünya ev perakendesinin tanınmış markası Crate and Barrel, ‘ Evlilik ve Hediye Listeniz ’ ile yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Kuracakları mutlu yuvanın hayalini kuran gelin ve damat adaylarının “EVET” dedikleri o özel anı ölümsüzleştirmek için A’dan Z’ye ihtiyaç duyabilecekleri her şey Crate and Barrel’da…

Bu, size “O” anı hatırlatacak fotoğrafınızın olduğu bir çerçeve veya yeni bir hayatın ilk anında kaldırılan bir kadeh olabilir. Birlikteliğiniz boyunca “O” anı hatırlatacak sonsuz seçenek için Crate and Barrel’e uğramanız yeterli.

Evlilik hediye listeniz Crate and Barrel’da
Evlilik hediye listeniz Crate and Barrel’da

Yanı sıra Crate and Barrel’de evlilik hazırlığı içerisindeki çiftler ‘ Evlilik ve Hediye Listeniz ’ ile evlerindeki tüm dekoratif çözümleri bulabilirler.

Crate and Barrel’de evlilik hazırlığı içerisindeki çiftler ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile evlerindeki tüm dekoratif çözümleri bulabilirler.
Crate and Barrel’de evlilik hazırlığı içerisindeki çiftler ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile evlerindeki tüm dekoratif çözümleri bulabilirler.

Crate and Barrel’da uzman satış danışmanlarının desteğiyle oluşturacakları ‘ Evlilik ve Hediye Listeniz ’den satın alınmayan ürünleri, 15 gün içinde yüzde 10 indirim avantajıyla satın alabiliyor. ‘ Evlilik ve Hediye Listesi ’ni Crate and Barrel’dan hazırlayan çiftler, nikah davetiyelerinin içine arzu ederlerse evlilik listelerinin Crate and Barrel’dan yapıldığına dair bilgi notunu da koyabiliyorlar.

Siz de bir gün bu hediyelerden bir tanıdığınız, yakın arkadaşını veya akrabalarınızdan brii evlendiği zaman gönül rahatlığı ile zorlanmadan alıp verebilirsiniz. Kullanışlı olmasının yanında şıklığı ve kalitesi de göz dolduruyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu