Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Evlilik hazırlıkları yaparken bizi izleyin…

Beyaz eşyada çeyiz paketi kampanyaları...

Evlilik hazırlıkları yapanlar için evlilik sektöründe yer alan ünlü markaların son haberlerini sizler için bir araya getirerek özetlemeye çalıştık.

Bu bültenimizin gelin ve damat adayları için yardımcı olacağını ümit ediyoruz.

Evlilik listesi hazırlanırken herhalde il sırayı gelinlik alır? Viola Chan Premium

Dünyanın en ünlü gelinlik ve abiye markalarından Oleg Cassini’nin kreatif direktörü Viola Chan harika bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Viola Chan Premium! Simli kumaşların ve işlemelerin derinlikli yakalarla birlikte sırt dekolteleriyle birleştiği, romantik ve cazibeli oluşunun yanı sıra aynı zamanda da feminen çizgilerle oluşturulan koleksiyon bir imza niteliği taşıyor. Gelinliklerde beş binden fazla boncuk, pul ve kristal kırk saatten fazla sürede işlenmiş. Gelinliklerde uzun kuyruklar ve volan detayları göz alıcı şekilde tasarlanmış. Ünlü tasarımcı Viola Chan’ın bu son gelinlik koleksiyonu otuz beş parçadan oluşmakta.

Gelin adayları çeyiz hazırlıkları yaparken iç çamaşırlarına özel önem vermeliler.

Bu konuda dünyanın en tanınmış kadın iç giyim markası olduğuna inandığımız Victoria’s Secret, Bridal koleksiyonu ile oldukça iddialı.

Marka, sadece iç çamaşırları ile değil, aynı zamanda güzellik ürünleri, parfüm ve kozmetikleri ile de gelin adaylarının yardımcısı.

Victoria's Secret düğün sezonu

  • Victorias_Secret_dugun_sezonu
  • Victorias_Secret_modelleri
  • Victorias_Secret_marka
  • Victorias_Secret_ic_camasiri
  • Victorias_Secret_guzellik_urunleri

Kadın iç çamaşırı konusunda gelin adaylarına hatırlatmamız gereken diğer ünlü bir marka da ülkemizden: Penti!

Penti Bridal koleksiyonu, 2018 ilkbahar/yaz gelinlerine #hepbenimle dedirtecek. Sadece iç giyim değil aynı zamanda ev giyimi de içeren koleksiyon gelin adaylarının çeyiz listesi hazırlarken en büyük yardımcıları olacak.

Evlilik hazırlıkları yaparken bizi izleyin

Evlilik hazırlıkları içerinse gelin adaylarının “Güzellik” konusuna da ayrıca önem vermeleri gerekir: ClinicUp ile Adım Adım Güzellik!

On yıldan fazla bir süredir sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet veren ClinicUp, düğün tarihi yaklaşan gelin adayları için kişiye özel bir bakım programı hazırlamış. İleri teknoloji cihazlar, kişiye özel pratik çözüm önerileri ile kişisel bakımı bir zevk haline getiriyor. Üstelik program sadece gelin adayları için değil aynı zamanda damat adayları da bu programdan yararlanabilirler.

Evlilik hazırlıkları yaparken bizi izleyin

“Düğün Zamanı” Ev tekstili ve ev dekorasyonu için mutlaka English Home mağazalarını ziyaret etmelisiniz.

Çeyiz paketi hazırlarken ev tekstil ürünleri gelin adayları için olmazsa olmazlardandır. Ev tekstili ve dekorasyonunda ülkemizin tanınmış markalarından English Home, hazırlamış olduğu “Düğün Zamanı” konulu ürünleriyle bu sezon hayli iddialı. Gelin adayının özeli için saten gecelikler, şort takımları ve sabahlıklar, ev dekorasyonu için gümüş kaplama tepsiler, mumluk ve vazolar hepsi English Home mağazalarında ve markanın web sitesinde sizleri bekliyor.

Ev tekstili ve dekorasyonunda öncü marka English Home

  • English_Home
  • Ev_dekorasyonu_English_Home
  • Ev_tekstili_English_Home
  • Ev_tekstili_marka_English_Home
  • Ev_tekstili_ve_ev_ dekorasyonu_English_Home

Gelin ve damat figürlü kahve fincan seti, Jumbo’dan!

Evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin Jumbo mağazalarına uğramalarını öneririz. Sofra takımları, yemek takımları konusunda sonsuz seçenek sunan ünlü marka, yeni evlenmiş çiftler için hazırladığı kahve fincan takımı ile sürpriz yapıyor. Gelin ve damat figürlü kahve fincan takımı ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz gibi eğlenceli anların keyfini eşinizle beraber çıkartabilirsiniz.

Evlilik hazırlıkları yaparken bizi izleyin

Samsung çeyiz paketi kampanyası devam ediyor.

Samsung, evlilik hazırlığı içinde olan çiftler için 2 farklı çeyiz paketi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi veya üçlü ankastre set ocak, fırın, davlumbaz’ın birlikte satın alınması durumunda Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus hediye olarak veriliyor. Evinizin beyaz eşya gereksinimini tek seferde halletmek için https://shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar adresinden kampanyaya başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir