BültenlerDüğün Hazırlıkları

Ev dekorasyon fikirleri … Kanepeler …

Ev dekorasyon fikirleri … Kanepeler …

 

Ev dekorasyonu için seçmiş olduğunuz Crate and Barrel’ın kanepeleri evinizi yuvaya dönüştürüyor.

 

Yeni ev kuracak olanlara ..

Ev dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün lider markası Crate and Barrel‘ın ürettiği kanepeler kalite ve zamansız tasarımları ile fark yaratıyor.

Gelin ve damat adaylarının ev dekorasyon modelleri olarak yaptıkları alışverişlerinde, kanepe tasarımlarında konfor kadar şıklıkta önem kazanıyor.

Crate and Barrel mobilya markası tasarımları ile göz dolduran kanepe tasarımları, aradığınız şıklığı ve sadeliği bir arada sunuyor.

Ev dekorasyon modelleri için kanepe seçenekleri …

Ev dekorasyon ürünleri olarak kanepeler …

Rahatlığın yanında, dayanıklılığı ile fark yaratan Crate and Barrel mobilya karkasları, Kuzey Karolina’da bulunan 30 yıllık aile atölyesinde, her biri elde üretilerek kırılmaları ve çatlamaları önlemek için özel fırınlanıp kurutulmuş ahşaplardan üretiliyor.

Bu yılın ev dekorasyonu modası olan retro trendlerini evlerine taşımak isteyenler mobilya alışverişlerinde markanın sunduğu mavi ve gri renk alternatifleri ile Gia Kanepe evinize büyüleyici ve modern bir hava katacaktır. Krem ve Lacivert renk seçenekleri ile beğeni kazanan Margot Kanepe ve Loveseat Koltuk Takımları odalarınız için mükemmel oturma çözümleri sunuyor.

Petrie Koleksiyonu ise sanki 1960’lardan çıkıp odamıza geri dönüş gibi. Ev dekorasyon alışverişleri de klasik stilden vazgeçmek istemeyenler için düğmeli minderleri, dik ve derin oturumu ile benzersiz rahatlık sağlıyor. Leke tutmayan döşemesi, kollarındaki süs dikiş detayları ve zamansız gri renkli Petri Kanepe yeni ev dekore edecek olanların beğenisine sunuluyor.

Crate and Barrel: Petrie Koleksiyon

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu