BalayıBültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Conrad İstanbul Bosphorus düğün salonları ile hizmetinizde …

Conrad İstanbul Bosphorus düğün salonları ile hizmetinizde …

İhtişamlı düğün salonu denince akla gelen lüks mekanların başında 750 kişilik, 968 m2’lik muhteşem balo salonu ile Conrad İstanbul Bosphorus akla gelir.

İstanbul’un en şahane manzara konumlarından birine sahip olan Conrad İstanbul Bosphorus düğün salonu, 750 kişinin aynı anda oturabildiği kolonsuz 968 m2’lik düğün salonunda masal gibi davetlere ev sahipliği yapıyor. Her davette için farklı renk ile düzenlenebilen düğün salonunda , gümüş çatal bıçak takımları ile servis yapan profesyonel ekibin özenli hizmeti takdir edilmesi gerekir.

lüks otelde düğün salonu
Görkemli Düğünler Conrad İstanbul Bosphorus’ta Yaşanır

Otel’in eşsiz boğaz manzarası ile Bosphorus Louge’da samimi 70 kişilik butik davetlere şık bir düğün salonu sunuyor. Yine farklı bir mekan olan 500 kişilik açık hava mekanı Panaoramik Teras ise romantik ve göz alıcı İstanbul’un Tarihi Yarımada manzarası ile konuklarınız için unutulmaz anlara dönüşebiliyor.

Otel Düğün Salonu dışında gelin, damat ve ailesi için ayrılan kullanım odası düğün hazırlıkları sırasında çok büyük kolaylık sağlıyor.

Conrad İstanbul Bosphorus Otelin düğün paketlerinde gelin ve damada sunduğu düğün pastası ve şarap, çiftin en özel günlerine mutluluk katıyor.

Siz de bu muhteşem günde unutulmaz bir manzara eşliğinde günün tadını çıkartmak ve eğlenmek istiyorsanız tam da aradığınız mekan sizleri bekliyor. Hiç şüpheniz olmasın!

Conrad İstanbul Bosphorus düğün salonları ile hizmetinizde …

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu