BültenlerDamat Adayları İçinDüğün Hazırlıkları

Pierre Cardin Smokin Düğün Gününüzde Sizinle

Pierre Cardin Smokin Düğün Gününüzde Sizinle

Düğün gününüz hayatınızın unutulmaz günleri arasındadır ve genellikle gelinler, hazırlıkları sebebi ile daha öncelikli olurlar. Pierre Cardin markası buna çözüm olarak tüm detayları ile sofistike bir görünüm vaad eden , damatlık ve smokinler hazırlamış.

Bahar ve yaz düğünleri kapıda, düğün hazırlıklarına erkeklerde bir an önce başlaması gerekiyor. Kuşkusuz ilk önce damat adayının proprosiyonuna uygun fit bir smokin seçilmesi gerekecek. Seçenekler arasında saten, tek düğmeli, İtalyan kalıplı, slim fitler, şeritli pantolonlar veya daha sonra gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz fonksiyonel takımlar zengin alternatifler arasında bulunuyor.

Dünyaca bilinen markanın smokin kreasyonları birçok çiftin en mutlu gününe imza atmış her zaman ilk tercihler arasında olmuş.

Pierre Cardin smokin takımı
Pierre Cardin’in hayatının en unutulmaz gününe hazırlanan damatlar ve özel davetlere katılacak erkekler için hazırladığı 2016 smokin koleksiyonu

Pierre Cardin markasının düğün kutlamaları için tasarladığı smokinler o kadar çok tercih ediliyor ki, artık Türkiye’de de düzenlenen düğün organizasyonlarında sadece damat değil, çiftin yakınlarının da smokin giydiklerini görebiliyoruz.

Düğünlerin dışında da her daim hazır olan iş adamları ve yöneticilerin gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir Pierre Cardin smokin takım var.

Zengin renk alternatifi bulunan markanın smokin koleksiyonun da siyah, beyaz, yaz ayların vazgeçilmezi lacivert ve ekru ve bunların dışında 2016 yılın trendi kobalt mavisi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu