BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçinMücevher ve Saat

Gelin Takıları için Myras Mystique Koleksiyonu ile Gizemli Dünyanın Kapılarını Aralayın

Gelin Takıları için Myras Mystique Koleksiyonu ile Gizemli Dünyanın Kapılarını Aralayın

Atasay markası gelin takıları için özel bir kreasyon yarattı.

Myras Mystique Koleksiyonu ile gelinlere anlamlı ve değerli simgelerle süslenmiş olan düğün takıları hediye edebilirsiniz.

Tasarımlar, insanoğlunun hayatında kadim bir tarihe sahip semboller ve her biri gelinler için gizemli dünyaların kapılarını aralıyor.

Siz de geline uğur getirdiğine inandığımız, baharın müjdeleyicisi olan kırlangıç sembolü taşıyan bir kolye armağan etmek istemez misiniz ?

Atasay farklı bir sembol olan zeytin ile evlilikte zaferi, zenginliği ve barışı tasarıma taşımış.

Hangi gelin saflığı temsil eden ay veya güneş sembollü bir takıya hayır diyebilir ki? Daha manevi değerler taşıyan ise sarmaşık, bu ise doğurganlığı, bereketi ve yeniden canlanmayı temsil ediyor.Düğünde geline hediye edeceğiniz düğün takısı , yaşam ve ölümün ebedi döngüsünün evrensel tasarımı olan hayat ağacı Myras Mystique Koleksiyonu’nda yer alıyor.

Evlilik ve düğün denince güzel duygular içinde oluruz. Tanınmış mücevher markası Atasay bu duyguları estetik ve kişilere güç veren değerleri, mistik takı tasarımlarında mücevhere taşımış.

Kolye, küpe, şahmeran, bilezik ve yüzükten oluşan Myras Mystique Koleksiyonu ile manevi anlamlar taşıyan, sade ve şık düğün takıları mükemmel uyumuyla karşımıza çıkıyor.

Yüzyıllardır Siyah Pırlanta‘nın cazibesi ve arkasındaki sır perdesi aydınlatılamamıştır.

Diğer kıymetli taşlardan göstermiş olduğu en büyük ayrıcalık, mat olmasına karşın ışığın bütününü emebilmesi ve muhteşem ışıltıya sahip olmasıdır.Siyah pırlanta , nasıl oluştuğu jeoloji uzmanları tarafından hala gizemini koruyan bir değerli taş olup, rivayet o ki, Amerika ve Afrika kıtalarının ayrılmasından evvel oluşmuştur.

Kesimi çok zor ve görüntüsü pürüzsüzdür.

Elmas kesimli siyah pırlantalar , beyaz pırlantalarla bezenerek Ariş Pırlanta tarafından Lav Koleksiyonu adıyla mücevherseverlere sunuldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu