BültenlerDüğün Hazırlıkları

Düğün mekanı için adresiniz Moda Deniz Kulübü

Düğün mekanı için adresiniz Moda Deniz Kulübü

Rüya gibi kusursuz düğünlerin adresi Moda Deniz Kulübü

Anadolu Yakası’nın en şık ve seçkin kulübü olan Moda Deniz Kulübü, gelin ve damat adaylarına hayallerindeki düğünü yaşatmaya devam ediyor.

Kalamış Koyu’nda, eşsiz manzarası ile her zaman fark yaratmayı başarmış Moda Deniz Kulübü, benzersiz atmosferi ve dünya mutfaklarından lezzetli düğün menüleri sunan, ömür boyu sürecek birlikteliklerin başlangıcı olan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Düğün mekanı olarak uzman servis kadrosu düğün, nişan ve tüm özel davetlere, leziz menüleri ile anlam katıyor.

Adalar ve tarihi Moda İskelesi manzaralı denize sıfır açık düğün mekanı ve havuz başı modern ve şık düğünlerde yemekli, kokteyl veya Bar&Lounge düzeni için idealdir.

Deniz taksi ve özel tekneler ile katılacak olan konuklarınız için iskelesi bulunmaktadır. Düğün mekanı olarak tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de girişteki dönerli merdiveni, düğün organizasyonlarına masalsı ve farklı bir katkı sağlamaktadır.

Düğün mekanı olarak tercih edebileceğiniz Balo Salonu’nda denize sıfır konumuyla ve iki tarafın komple cam cephesiyle çok şıktır. Merkezi soğutma sistemi ile sıcak ve bunaltıcı yaz akşamlarında da kullanıma en uygun mekan olarak tanımlanabilir. Gündüz düğün davet organizasyonlarında muhteşem manzarayı kesmeden güneşi engelleyen otomatik perde sistemi kullanılmaktadır.

Yılların profesyonel ve deneyimli kadrosunun geliştirdiği hizmet kalitesiyle her düğün davet organizasyonu yeni bir sınav kabul edilerek misafirleri eksik olmayan güleryüz ve saygıyla ağırlamaktadır.

Moda Deniz Kulübü, samimi ve sıcak ortamında büyülü eşsiz manzarası ile konuklarına ömür boyu mutlulukla hatırlayacakları bir düğün vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu