BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Gelinlik Giymek için 4 Yeni Fikir!

Gelinlik Giymek için 4 Yeni Fikir!

Gelinlik Giymek, bu içerisinden geçtiğimiz dönem itibariyle kulağa biraz zor geliyor olabilir, ama tabii ki imkânsız değil. Covid-19 ile mücadele ettiğimiz bu dönemlerde evlenmek isteyen çiftlerin hayalindeki düğünlere sekte vurulur gibi olduğundan, gelinlik giymek isteyen kadınların da haliyle içlerinde bir burukluk oluştu. Gelin görün ki yapılan defileler, evlerde gelinlik deneme girişimleri, kontrollü normalleşme ile düğünlere de izin verilmesi gibi birçok pozitif gelişme peşi sıra duyuruldu. Biz de yazımızda sizlerle yapılan defilelerdeki yeni gelinlik modellerini ve evinizden çıkmadan nasıl gelinlik deneyebileceğinizin sizlerle paylaştık. Şimdi isterseniz gelin beraber detaylara göz atalım.

Gelinlik Giymek VIP Gelinlik ile İmkânsız Değil!

Düğünün ve evlilik konusunun en önemli ve en beklenen parçalarından olan, her kadının hayalini süsleyen gelinlikleri Covid-19 sebebiyle deneyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, VIP Gelinlik bu düşüncenizi boşa çıkartıyor. Gelin adaylarının yaklaşık 6 ay evvelden başladığı gelinlik seçimini adeta ayaklarına getiriyor. Vermiş olduğu hizmet ile bir ilke imza atan VIP Gelinlik, gelinlik giymek isteyen kadınların ayağına gelinlikleri getiriyor. Gelinlik seçim sürecini online ortama taşıyan marka, gelin adaylarının mağaza mağaza gezerek yorulmasını ve sağlığını riske atmamasını sağlıyor.

Gelinlik Giymek VIP Gelinlik ile İmkânsız Değil!

Gelinlik Giymek Herkesin Hakkı!

Web sitelerine girdikten sonra uygun fiyatlı olarak gelinliklerin görsellerini ve detaylarını inceleyebilir, ardında normal bir sepete atmak yerine “Deneme Sepeti” olarak ifade ettikleri butonu kullanarak, beğendikleri 5 adet gelinliği evlerinde denemek üzere diledikleri gün ve saatte adreslerine isteyebilirler. Eğer evinizde bir boy aynası yoksa endişelenmenize hiç m, hiç gerek yok. Sizleri ziyaret edecek olan stil danışmanlarının yanlarında getireceği boy aynası ile evinizin neresinde isterseniz orada gelinliği rahat bir şekilde deneyebileceksiniz.

Aklınızdan şu soruyu geçirdiğinizi duyar gibiyim “Bu gelinliklerden bir tanesine karar verip almak zorunda mıyız?”. Size hemen onun da cevabını verelim. VIP Gelinlik bu hizmeti siz değerli gelin adaylarına tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyor. Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan gelinlikten siz değerli gelinleri mahrum bırakmamaları şahane bir uygulama olarak devam ediyor.

Gelinlik Giymek için 4 Yeni Fikir! 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

New York Gelinlik Moda Haftası 2020

Nisan ayında gerçekleştirilmiş olan New York Moda Haftası 2020, birbirinden ünlü markaların 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarını bu sefer Covid-19 ile verdiğimiz mücadeleden dolayı biraz daha farklı gerçekleştirildi. Fiziksel bir ortam yerine tamamen dijital bir ortamda gerçekleştirilmiş olması başlı başına bir devrim niteliğini taşıyor. Sanal koleksiyonlar, kitapçıklar ve Zoom görüşmeleri gibi dönemin gerektirdiği imkanlar ve yenilikler ışında gerçekleştirildi. Şimdi de gelinlik giymek isteyen kadınların yakından takip ettiği gelinlik modelleri yenilikleri isterseniz madde madde inceleyelim.

New York Gelinlik Moda Haftası 2020
  • Cep Modası Gelinliklere Yansıyor

Her farkında olarak veya farkında olmadan çok sık bir şekilde kullandığımız ceplerimiz, gelinliklerin bazı modellerinde de yerlerini almış durumda. Düğününüz esnasında bazı ufak ihtiyaçlarınız uzakta ve kolay ulaşamayacağınız bir yerde olabilir. Bu cepler sayesinde ruj gibi ufak ve gerekli eşyalarınızı yanınızda bulundurabilirsiniz.

  • Gelinliklerde Dantel Ayrıntılar

Gelinlikleri uzun bir süredir dantelsiz düşünemiyoruz. Sırt dekoltesi bulunan sade modeller, dekoltenin dantel ile birleşmesi sonucu nostalji rüzgarını yakalamanıza olanak sağlıyor.

  • Çiçekli Gelinlikler

Her gelinin elinde mutlaka bulunan çiçekler, bu sefer de gelinliklere yansıyor. Gelinlik giymek isteyen bayanlara çiçek desenli gelinlikler güzel bir alternatif oluşturuyor.

  • Kısa Gelinlikler

Kabarık ve uzun gelinlikleri tercih etmek istemeyen gelinler, son yıllarda öne çıkan resepsiyon elbisesi tarzında olan kısa gelinlikleri deneyebilirler.

  • Minimalist Gelinlikler

Kabarık gelinliklerden pek hoşlanmayan ama uzun gelinliklerden de vazgeçemeyen gelinlerin mutlaka bakmaları gereken, sizi peri kızı gibi hissettirecek olan vücudunuzu saran gelinlikler de bakılması gereken cinsten.

Evlilik Sektörü’nde faaliyet gösteren

KOBİ’lere büyük FIRSAT!

Dijital Medya Kampanyası

Oleg Cassini’den “Aşk Sana Yeter”

Kadınların en güzel günlerinde tercih ettikleri, 400’den fazla satış noktası bulunan ünlü marka Oleg Cassini, güçlü kalıplara oturtulmuş olan yüksek kaliteli kumaşların minimal ve modern tasarımları ile gelinlik giymek isteyen kadınların yine gönlünü çalıyor.

Vücuda narince oturan balık modellerin yanında straplez yakalar ve saten kumaşlar kalpleri ve duyguları birleştiriyor. Geniş beden aralığı ile 34 bedenden 50 bedene kadar olan gelin adaylarının isteklerine karşılık verebilecek olan marka, aşkın en sade ve gerçek halini sizlere sunuyor.

Gelinlik Giymek İçin Oleg Cassini’den “Aşk Sana Yeter”

Project.Bridal ile Seçiminizi Kolaylaştırın

İlklerin öncüsünden Project.Bridal, gelinlik giymek isteyen müstakbel gelinlerin yardımına koşuyor. Bu sene Korona’dan dolayı gelinlik seçimleri de sekteye uğrayan gelinlerin yardımına koşan bir diğer marka olarak göze çarpan Project.Bridal, evinizin konforunda gelinlik seçmenize olanak sağlıyor. Sosyal mesafe kuralına önem veren marka, siz değerli kadınların yardımına 45 dakikalık online gelinlik konferansı yöntemi ile yetişiyor.

Evlerinde oturan kadınlar gelinlik giymek konusundaki heyecanlı bekleyişlerini sürdürürken, Project.Bridal Studio’ya bağlanarak istedikleri koleksiyon ve gelinlikler hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalıyorlar. Kendi ihtiyaçlarına, zevklerine ve vücut tiplerine göre tasarımcılarda yönlendirmeler ve öneriler alacaklar. Eleme usulü ile gidilecek bu yolda evleri terk etmeden favori parçanın seçimi yapılacak.

Gelinlik seçmeye arkadaşları veya ailesi ile gelmek isteyen gelinler için de mükemmel bir imkân sunulmuş. Görüntülü yapılacak olan bu görüşmeleri dilerse arkadaşları veya ailesi de katılabilecek. Bu imkanla birlikte gelinlik seçerken yaşanan heyecan ve eğlence sanal ortamda da hız kesmeden devam edecek.

Bu sıkıntılı günleri geride bıraktığımız zaman alınmaya başlayacak olan fiziksel randevularda, online görüşme yapanlara öncelik verilecek. Daha önceden yapılan online konferansta seçilen gelinlikler ve alınan styling fikirleri, gelinlik giymek için fiziksel ortamda daha az vakit kaybı yaşamanızı ve hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanızı sağlayacak.

Gelinlik Giymek İçin Project.Bridal ile Seçiminizi Kolaylaştırın

Geldiğimiz bu noktada yeni gelinlik modellerini sizlerle buluşturduk, aynı zamanda evinizden çıkmadan gelinliklerin nasıl ayağınıza gelebileceğini ve nasıl inceleyebileceğinizi sizlere aktardık. Gelinlikler ve diğer konularla alakalı yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu