BültenlerDüğün Hazırlıkları

2020 Düğün Mekanları için Birbirinden Güzel 5 Öneri

2020 Düğün Mekanları için Birbirinden Güzel 5 Öneri

2020 Düğün Mekanları, unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapmak için kollarını sıvamaya başladı. Geleceğimiz dönemlerde havaların güzelleşmesi ile beraber dünya evine girmek isteyen çiftlerin sayısında da bir hayli artış olduğu son derece aşikâr. Hayatlarını birleştirmek isteyen çiftler de hayatlarında bir kez yaşayacakları bugünü en güzel şekilde organize etmek istiyorlar. İşte tam da bu noktada Düğün ve Evlilik Hazırlıkları yapan çiftler için mükemmel organizasyonlara imza atabilecekleri yeni fikirler edinebilecekleri 2020 Düğün Mekanları için birbirinden güzel 5 Öneri listemizi hazırlamış bulunuyoruz. Şimdi isterseniz gelin bu mekanların neresi olduğunu hep beraber inceleyelim.

 

Wyndham Çerkezköy Otel

Aslına bakarsanız havaların ısınmasıyla kolların sıvanması belli olmaya başladı. Çünkü yeni gelinlerin ve damatların telaşları, en güzel günü ve en güzel mekânı kapma yarışları sena başında başladı desek yalan olmaz. 2020 Yılının başından beri mutlu evliliklere adımların en güzel şekilde atılması için Wyndham Çerkezköy Oteli yer bulma sıkıntısı yaşamak istemeyen çiftler için kış ayların itibaren takvimlerini doldurmaya başladı. Bu da tabii ki hem zamandan tasarruf ettirirken hem de bütçelerin bir nebze rahatlamasına vesile oluyor diyebiliriz.

  

Wyndham Çerkezköy Oteli, Trakya’nın merkezinde olmasından ve yaşattığı güzel deneyimler sayesinde adını duyurmuş. Kendileri ile bir organizasyon planlamak isteyen çiftlerle detayları karşılıklı olarak en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Siz değerli misafirleri için 5 yıldızlı hizmet anlayışını isterseniz havuz başında, balo salonunda veya kır bahçesinde sizlere sunmaya hazır.

Wyndham Çerkezköy Otel

Crawley Town Kır Bahçesi ve Smyrna Havuz Başı Teras Alanı 750 kişi, Trakya Balo Salonu ise 350 kişi kapasitesi ile sizleri bu muhteşem günde ağırlayabileceği yerler olarak karşımıza çıkıyor. Usta ellerin hazırlayacağı özel menüler, ışık ve ses sistemlerinde kullanılan son teknoloji aletler sizlere eşsiz bir günün anahtarını garanti ediyor.

 

Wish More Hotel İstanbul 2020 Düğün Mekanları Önerilerinden

Wish More Hotel İstanbul 2020 Düğün Mekanları denildiğinde diğer senelerde de olduğu gibi akla gelen isimlerin başında yer alıyor. Dünya evine girecek olan çiftler için kalite standartlarını yine en üst seviyede sergilemeyi amaçlayan Wish More Hotel İstanbul, sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile de diğer mekanlardan kendini sıyırma çabası içerisinde.

Bir düğün organizasyonu yapacağınız zaman en önemli maddelerin başlında sevdiklerinizin yanınızda kolayca olabilmesi için konum geliyor. Wish More Hotel İstanbul, merkezi konumu ile sevdiklerinizin kolayca ulaşabilmesi adına bu özelliği ile ilk başta göze çarpıyor. Diğer bir nokta ise alışık olduğumuz Türk mutfağının ve dünya mutfağının içerisinden istemiş olduğunuz lezzetleri, modern dokunuşlarla taçlandıran şefler tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan menüler olacak.

Wish More Hotel İstanbul 2020 Düğün Mekanları

Ayrıca gece konaklamasıyla da sizleri büyüleyecek olan otelde kalabileceğiniz 20 süit odadan her biri panoramik şehir manzarasına sahip. Sizler için özel olarak oluşturulmuş hazırlık köşenizde, aydınlık, ferah ve konforlu bir biçimde o özel geceye hazırlanmanıza imkân veriyor. Bu sunmuş olduğu imkanlarla 2020 Düğün Mekanları arasında kayda değer bir yere sahip olan otel, değerlendirilebilecek güzel seçenekler arasında yerini alıyor.

 

D-Resort Ayvalık Murat Reis

2020 Düğün Mekanları İçinde Bir Ege Ferahlığı

Sevdiğiniz insanla aynı masada aynı anda karşılıklı olarak hayatındaki en önemli “Evet”i söylerken, hissettiğiniz duygular kadar berrak olan denizin yanında gerçekleştireceğiniz bir organizasyon eminiz ki unutulmazlar arasında yerini alacaktır. Deniz kokusu eşliğinde gerçekleştirilecek düğün töreninde 500 kişilik çim alanda dilerseniz kokteyl, dilerseniz de ziyafet vermeniz pekâlâ mümkün.

  

D-Resort Ayvalık’da gelin ve damadın hazırlığı için tahsis edilen Villa’dan menü tadımına kadar her bir ayrıntıyı kapsayan düğün paketi mevcut. Düğün ve Evlilik Hazırlıkları telaşındaki çiftlerin bu en güzel gününde odaya meyve ve şarap ikramları, düğün pastası kesiminden sonra yapılacak şampanya ikramı, düğün gecesi özel süit odada konaklama imkanlarının yanında sunmuş olduğu otelden geç ayrılma fırsatları ile değerlendirilebilecek güzel bir seçenek olarak çiftlerin karşısına çıkıyor.

D-Resort Ayvalık Murat Reis 2020 Düğün Mekanları İçinde Bir Ege Ferahlığı

Ayrıca gözden kaçmaması gereken bir diğer nokta ise bu paketi aldığınızda 1. Yıldönümünüzde tam 2 gece ve kahvaltı dahil bir konaklama sizlere hediye ediliyor. Bu imkanların haricinde de çeşitli fırsatlar ve indirimler sizleri bekliyor olacak.

 

Raffles İstanbul Zorlu Center

Her detayın kusursuzlukla düşünüldüğü, en ince ayrıntının hesaplandığı, kusursuz hizmet anlayışı ve ihtişamla birleştirilmiş bir düğün organizasyonun sahipliğini yapabilecek en önemli mekanların başında Raffles İstanbul Zorlu Center geliyor. 2020 Düğün Mekanları dediğimiz zaman Ruffles’ın balo salonunun yanında, “düğün butler”ı ve modern veya geleneksel uyumuyla “gelin hamamı” gibi fark yaratan detaylarının unutulmaz bir düğün günü olmasında büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

2020 Düğün Mekanları Raffles İstanbul Zorlu Center

Zorlu Center İçerisinde yer alan Ruffles Otel, gelin ve damadın tüm ihtiyaçları için onlara eşlik edecek olan düğün butlerına, özel gelin süitinden tematik menülere kadar bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyor.

1200 metrekarelik salon, otelin ana giriş kapısından ayrı bir giriş kapısı ile kendini diğer alanlardan ayırıyor. Yıldızlarla bezenmiş olan tavanı ile son derece romantik bir atmosfer yakalamayı başarmış. Kokteyllerde 1000, oturmalı düzende ise 700 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyor.

Misafirleriniz geldiği zaman çalışanların onlar ile kurmuş oldukları güven ve dostluk ilişkisine kadar varan bir sürü saymakla bitiremeyeceğimiz detayı içerisinde barındıran Ruffles İstanbul Zorlu Center, sizlere unutulmaz bir düğün yaşatmayı garanti ediyor.

  

Dedeman Wedding

Son olarak 2020 Düğün Mekanları başlığında sizlere sunacağımız otel ise Dedeman. Türkiye’nin uluslararası otel zinciri olan Dedeman, 50 yılı aşkın tecrübesinden gelen bilgileri yansıttığı Dedeman Wedding ile unutulmaz düğünler yaşatmaya geliyor. İlk bakışta merkezi konumu ile dikkatleri üzerine çekerken geniş ve yüksek tavanlı balo salonları ve içerisinde sizlere hizmet verecek olan deneyimli ekibiyle iddiasını ortaya koyuyor. Tüm detayların düşünüldüğü ve tek bir pakete bağlı kalmadan birçok alternatifin sizlere sunulacağını söyleyebiliriz.

Sunmuş olduğu seçenekler arasında after part de yer alan mekânda bir sonraki evlilik yıldönümünüzü kutlamak için ilk anılarınız oluştuğu bu otelde sizleri ağırlayabiliyor.

2020 Düğün Mekanları Dedeman Wedding

Dedeman Wedding, düğün mekanı seçimi Dedeman Wedding’den yana kullanılmış, nasıl bir yol izleyeceğini tam olarak bilemeyen, ama hayallerini süsleyen düğünü tarif ettiklerinde çiftlere yol gösterici bir koçluk hizmeti de sunuyor. Her aşamasında çiftlerin yanında yer alan Dedeman Wedding bu şekilde en ince ayrıntıyı bile kaçırmadan ve sizin isteğinize göre bir düğün organize ediyor. 2020 Düğün Mekanları arasında yer alan Dedeman Wedding, kokteylinden yemeklerine, karşılamasından odasına, özel tasarlanmış düğün pastasından dekor süslemelerine kadar aklınıza ne geliyorsa gerçekleştiriyor.

 İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu