BültenlerGelin Adayları İçin

Gelinlik Modelleri 2020 Yılı için 5 Öneri

Gelinlik Modelleri 2020 Yılı için 5 Öneri

Her sene olduğu gibi, bu sene de düğün ve evlilik hazırlıkları mevsimi olan bahar ve yaz ayları gelmeye başladı. Havaların ısınmasıyla da kendini iyice belli eden bahar coşkusu, evlenecek çiftlere eşlik edecek. Evliliğe adım atacak olan hanımlara, bahar coşkusunun yanında gelinlik heyecanı da tatlı bir telaş katıyor. Hayatlarının en önemli günlerinden birinde, her zaman hayalini kurdukları gelinliği sonunda giyecekler! Zevkinize uygun çeşitli gelinlik modelleri sizlere geniş bir yelpazede sunulmuş durumda. Gelinlik Modelleri 2020 Yılı için gelinlik markaları kumaşından tutun kesimine, üzerindeki işlemelerinden dekoltesine kadar bir sürü detaylı tasarımları sizler için sergiliyor. Peki ama hangi gelinliği seçmeliler? İşte şimdi sizlere tam da bu konuda tam beş tane önerimiz var.

  

Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Doğaya Dönüş

Son zamanlarda gerçekleştirilen düğünlerdeki “Doğaya Dönüş” trendleri ile birlikte yavaş yavaş gelinliklerin kumaşlarında da doğaya dönüş başlamış durumda. İpek, kenevir, bambu, organik pamuk, ipek harmanları ya da vintage kumaşlar kullanılarak üretilen gelinlikleri, 2020 yılının düğünlerinde fazlasıyla göreceğiz.Doğa dostu olan bu organik gelinliklere tabii ki doğal aksesuarlar eşlik ediyor. Düğün gelinliklerinde topuklu ayakkabı kâbusu yaşayanlar için doğallığın ve sadeliğin ön planda olduğu rengarenk ve kişiye özel olarak tasarlanan ayakkabılar yer alıyor. Duvaklarda ise tül kumaşın özellikle tercih edildiğini görebiliriz. Bir kısıtlama bulunmayan duvaklarda ister uzun ister kısa modeller tercih edilebilir. Nostaljik bir hava yakalamak isteyenler için ise çapraz ipli sırt başlamalı modeller bulunuyor. Boylarında maksi ya da mini sınırı bulunmayan duvaklar tamamen gelinlerin zevkine bırakılmış durumda.

Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Doğaya Dönüş

Gelin buketi ve saçlara geldiğimizde ise bir döneme damgasını vuran yapay çiçekler yerine doğaya dönüşü sembolize etmesi ve doğaya zarar vermemesi adına kurutulmuş çiçekler tercihler arasında yerini almış. Saçlarda ise yine kurutulmuş çiçeklerin kullanıldığı taçlar ve hafif bukleli saçların açık kullanımı dikkat çekiyor.

 

Oleg Cassini Vücudun ve Ruhun Barışması

Gelinlik Modelleri 2020 yılı için Oleg Cassini, kadınların ruhunu ve vücudunu birbiriyle barışık hale getirmeyi amaçlayan bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Kadınların özel günlerinde yarım asrı aşkın süredir yanlarında olan marka, şıklığı bedeninin olmadığını bir kez daha vurgulamak istiyor. Her kadının içerisinde kendisini özel hissedebileceği, kıvrımlı kadınlar için estetik ve pratik çözümler sunan marka, yine en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Dantel detaylarla bezenmiş uzun kollu bir zarafet sunan V yakalı modeller adeta balo şıklığı yaratıyor. Dikkat çekiciliğinin yanında romantizmi de beraberinde getiren, kolları sımsıkı saran dantel işlemeli uzun kıllar büyük beden gelinlere zarif bir yorum katıyor. Gelini, düğünün sanat eseri haline getiren yaprak ve çiçek motifli üç boyutlu işlemeler oldukça revaçta.

Bu sene popüler olan bir başka model ise korsajlı gelinlikler. Bedeni kusursuz bir şekilde kavrarken, kıvrımlı bir görünümü beraberinde getiriyor. Modern görüntüsünün yanında seksiliği de beraberinde getiren tasarımlar, kusursuz ve güçlü bir duruşun sağlayıcısı oluyor.

Gelinlik Modelleri 2020 yılı için Oleg Cassini, kadınların ruhunu ve vücudunu birbiriyle barışık hale getirmeyi amaçlayan bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

 

BÉGUM Bridal Design House’dan Yeni Güzellik Anlayışı

Zarafetin ve güzelliğin tanımının yapıldığı, geleneksel düğün tarzının sarsıldığı, modern ve şehirli kadının formları zamansız detaylarla buluşuyor. Sofistike şehir kadınından ve genç kadınlardan ilhamını alan BÉGUM Bridal Design House koleksiyonunu üç farklı konseptten oluşturmuş durumda.

Modern başlığında sanatçı ruhlu, özgür ve şehirli kadın için tasarlanan koleksiyonda, devasa kol detayları sadece formlar ile buluşuyor.Whimsical’da ise kabarık bulutsu kollar tül çiçek işlemeler, yıldızlar, piliseler eğlence ve sürpriz katıyor. Fantastik detayların öne çıktığı koleksiyonda işlemeler ve danteller modelleri klasikleştirememiş.

Couture Galm ise el zanaatının yoğunlaştığı ve couture işçiliğinin kabarık formlu gelinliklerle metropol elinin en ihtişamlı halini sizlerin gözleri önüne seriyor.

Gelinlik Modelleri 2020 BÉGUM Bridal Design House

 

BÉGUM Bridal Design House’dan Denizlerin Ötesine

BÉGUM Bridal Design House’un Gelinlik Modelleri 2020 Yılı için yapmış olduğu koleksiyonu sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

İstiridyelerin piliselere, dalgaların desene dönüştüğü, deniz altındaki yaşamın yeryüzüne çıkarılarak gün ışığına taşındığı bir koleksiyon sizleri karşılıyor. Koleksiyonda tül detaylar ile tamamlanan, deniz kabukları kalıplara çizgisel formlarını veriyor. Balık ağzından ve incilerden esinlenilmiş parlak fileler, minimal çizgiler ile buluşuyor. Sedef Görünümlü Mikado kumaşların yanında balık pullarını anımsatan parlak payetler ve inci görünümlü parlak simli tüller ile denizlerin ötesinde bir koleksiyona hayat veriyor.

BÉGUM Bridal Design House’un Gelinlik Modelleri 2020

 

Sezonun ve Trendlerin Ötesinde Gelinlikler Project.Bridel’da

Hacimli kolların yanında yüksek yakalar, derin sırt dekolteleri ve Project.Bridal’ın imzası haline gelmiş cepli gelinlik tasarımları çarpıcı alternatifleri geniş bir yelpazede sunuyor.

Ustalıkla hazırlanmış heykelsi ve keskin siluetler feminen detaylarla birleşerek zenginleşiyor. Gelinlik Modelleri 2020 Project.Bridal koleksiyonunda dikkat çeken zarif parçalar sadelikle birleşiyor. Koleksiyonun en dikkat çekici ve hareketli parçalarından, farklı pilise uygulamaları ile hazırlanmış modeller, hafif ve uçarı hissiyatına atıfta bulunuyor.İddialı saç ve takı aksesuarlarının da yer aldığı koleksiyonda, kendine özgü gelinlerin tarzlarına son dokunuşu yapacak olan duvak tasarımları, kemerler ve el işi tül eldivenler gibi zarif parçalar da bulunmakta.

Gelinlik Modelleri 2020 sezonunda çabasız şıklık, sadelik ve fonksiyonelliği bir arada sunan gelinlik tasarımlarıyla plaj seremonileri, kır düğünü gibi alternatif mekanlarda, geleneksellikten uzak, avangart tasarımlarla gelin olmak isteyen özgür ruhlu kadınlara zamanın ötesinde tercihler sunuyor.

Gelinlik Modelleri 2020 sezonu Project.Bridal

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu