BültenlerGelin Adayları İçin

Oleg Cassini gelinlik ile bahar çiçeklerini yanınızda

Oleg Cassini gelinlik … Oleg Cassini bahar aylarında dünya evine girecek gelin adaylarına baharın tüm neşesini ve canlılığını taşıyan gelinlik koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyor. Teninizi bembeyaz bir resim gibi sarmalayacak çiçek motifli dantel gelinlikler, yaka, kol, etek veya beden kısmı üç boyutlu çiçekler ile kaplanmış romantik modeller ile ışıltınız güneşi bile kıskandıracak. Oleg Cassini baharın bütün güzelliklerini barındıran tasarımlarıyla gelinlere masal bir gibi dünyanın kapılarını aralıyor.

Yaşamınızın en özel anı için baharın pırıltılı günlerini tercih edenlerdenseniz, Oleg Cassini masal gibi bir dünyanın kapılarını sizin için aralıyor. Oleg Cassini’nin romantik gelinlikleri sayesinde baharın neşesini ve canlılığını üzerinizde taşıyacaksınız; ışıltınız ile güneşi bile kıskandıracaksınız.Oleg cassini subat yeni 3

Teninizde dantelin romantizmi
Oleg Cassini’nin 200’den fazla modeli bir araya getiren gelinlik koleksiyonunda özellikle dantellerin ikinci bir ten olarak kullanıldığı kapama detaylarıyla bezeli gelinlikler bahara çok yakışacak. Göğüs ve kollarınızı zarif bir tuvale yapılmış bembeyaz bir resim gibi süsleyen bu modeller baharın zarafetini teninize taşıyacak.

A kesim modeller, 3 boyutlu çiçekler ve aplikeler bahara çok yakışıyor
Bahara en çok yakışan silüeti ise bu yılın favorilerinden A kesim modelleri seçerek oluşturabilirsiniz. Gelinliklerin yaka, kol, beden veya etek kısmını hareketlendiren 3 boyutlu çiçekler, tül ve dantel aplikelerle bezenmiş truvakar kollar ve ışıltılı detaylarla kendinizi bir masalın başrolünde hissedeceksiniz.

Etkileyici tasarımlarda illüzyon yaka efekti
Oleg Cassini’nin bu sezonki gelinliklerinde öne çıkan bir başka detay ise, çiçek, dantel ve işlemeler ile süslenen illüzyon yakalar. Oleg Cassini’nin tasarım uzmanlığını ortaya koyan bu detay, gelinliklerin daha romantik ve etkileyici görünmesini sağlıyor.

Oleg cassini subat yeni 2Bahardan ilham alan saç aksesuarları çok şık
Aşkın cazibesini tasarımlarına yansıtan Oleg Cassini’de bahardan ilham alan saç aksesuarları da gelinlerin şıklığını doruğa taşıyacak diğer detaylar. 3 boyutlu çiçekler ve incilerle işlenmiş duvaklar bahar gelinleri için harika bir seçim olacak. Daha farklı bir görünüm için ise, tüylerle ve taşlarla hareketlendirilmiş saç aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada yer alan, Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini, büyülü dünyasına sizi de davet ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu