Düğün HazırlıklarıBalayıBültenlerGelin Adayları İçin

Kışın Düğün Olur Mu? Neden Olmasın Buyurun Yazımıza…..

Kışın Düğün Olur Mu? Neden Olmasın Buyurun Yazımıza…..

Sonbaharı yaşamaya başladığımız bu günlerde, yaz düğünleri ve kır düğünleri son bulmaya başlıyor. Düğün töreni için sonbahar ve kış aylarını tercih edenler için sektörle alakalı son haberleri sizler için araştırdık. Kışın düğün olur mu sorusuna da yanıt bulmaya çalıştık.

Kış düğünü yapmaya karar verenler için Burgu & Tango Arjaan by Rotana mutlaka ziyaret edilmesi gereken düğün mekanları.

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden Rotana markasının İstanbul’daki ilk otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana otelleri evlilik hazırlıkları yapan gelin ve damat adayları için geri çevrilemeyecek düğün paketleri hazırlamışlar.

Dilediğiniz düğün konsepti işinin ehli ve samimi ekip tarafından hazırlanırken, düğün yemeği menüsü, düğün pastası, kısacası tüm düğün detayları eksiksiz olarak sizin beğeninize sunuluyor.

Ekim-Aralık ayları arası düğün organizasyonu düşünen çiftler için son derece uygun bir fiyatlama yanında Dubai’deki harika bir Rotana Oteli’nde de üç günlük bir balayı tatili ayrıca hediye ediliyor.

Düğün Öncesi Kına Gecesi düzenlemek isteyen gelin adayları için kına tahtı ve mekan süslemesi dahil son derece uygun fiyatlarla kına gecesi paketi hazırlanmış.

İstanbul Anadolu yakası, Maltepe’de bulunan Burgu Arjaan by Rotana ve Tango Arjaan by Rotana, iddialı düğün mekanları arasına girecek gibi.

Kışın Düğün Olur Mu?

[g1_row] [g1_1of1]

Romantik çiftlerin unutamayacakları bir sonbahar düğünü…..

Akdeniz’in ılık rüzgarı ve muhteşem tabiatı içinde yer alan D-Resort Göcek, gerek evlenecek çiftlere gerekse misafirlere son derece romantik bir sonbahar düğünü vaadediyor.

Unutulmaz bir düğün töreni sonrası otelde rüya gibi bir balayı çiftleri bekliyor olacak. D-Spa’da; vitality havuz, iki özel abachi ahşap sauna, buhar odası, buz istasyonları, dinlenme suitleri, mistik Türk Hamamı, tamamıyla geleneksel ve Asya masajlarına ayrılmış özel bir kat bulunuyor.

[g1_ad image=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/wp-content/uploads/2017/09/1502715974_D_Resort_Gocek_Dugun__14_.jpg” width=”467″ height=”700″ mobile_image=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/wp-content/uploads/2017/09/1502715974_D_Resort_Gocek_Dugun__14_.jpg” mobile_width=”150″ mobile_height=”500″ image_alt=”D-Resort Göcek, gerek evlenecek çiftlere gerekse misafirlere son derece romantik bir sonbahar düğünü vaadediyor.” link_follow=”follow” style=”simple” align=”center”] [/g1_ad] [/g1_1of1] [/g1_row] [g1_row] [g1_1of1]

Aynı grup içinde yer alan D-Resort Grand Azur ise Marmaris’te gelin ve damat adaylarının hizmetinde.

D-Resort Grand Azur, romantik bir sonbahar düğünü tercih eden gelin ve damat adaylarına hemen deniz kenarında çam ağaçları, palmiyeler ve rengârenk bitkilerle çevrili ödüllü bahçelerinde diledikleri takdirde havuz başında yıldızların altında, isterlerse şık balo salonunda, zengin menüleri ve düğün pastasıyla yıllar sonra dahi hatırlanacak bir düğün vaat ediyor.

Çiftler SPA merkezinden % 25 indirimli olarak yararlanabilirler.

[/g1_1of1] [/g1_row] [g1_row] [g1_1of1]

Adile Sultan Sarayı, İstanbul’da sonbahar düğünleri için çok iddialı.

Tarihi dokusu ve manzarası ile Adile Sultan Sarayı, kokteyl ve gala yemekleri yanı sıra sonbahar düğün organizasyonları için de dikkat çeken bir düğün mekanı.

Evlilik arefesindeki çiftlerin tercihlerine göre kokteyl ve yemek menüsü, dekorasyon değişiklikleri yapılarak uygun düğün paketi hazırlanabiliyor.

[/g1_1of1] [/g1_row] [g1_row] [g1_1of1]

Kışın Düğün Olur Mu?

Son yıllarda düğün pazarı öylesine büyük bir gelişim gösterdi ki, sadece düğün mekanları değil, dünyaca ünlü Amerikan gelinlik ve abiye markası Oleg Cassini Türkiyede’ki büyümesine hız verdi.

Oleg Cassini’nin CEO’su Jeff Zelenko, ülkemizde yılda 600.000 düğün yapıldığını ve düğün pazarının 40 milyar, gelinlik pazarı nın ise 1,5 milyar TL’yi bulduğunu belirterek eylül sonu itibariyle 19 olacak mağaza olan ağını 2020’de 50 ye çıkartmayı planladıklarınız belirtti.

Firmanın bu yıl sonuna kadar 7.000 gelinlik, 20.000 civarı abiye satışına ulaşacağı, 2020’de gelinlikte 20 – 25 bin, abiyede ise 100 bini aşmayı planladığı açıklandı.

Kışın Düğün Olur Mu?
Çok yakın zamana kadar ülkemizdeki marka bilinirlikleri %24 civarında iken bugün bu rakamın % 68 olduğu açıklandı. Dünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanın tasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’de geliştirilmektedir. Türkiyede gelinlik satışındaki alışkanlıkları değiştirdiklerini belirten Oleg Cassini’nin CEO’su Jeff Zelenko, gelin adaylarının eskiden gelinliklerini terziye diktirdiklerini, şimdi ise gelin adayları mağazaya geldiğinde beğendiği gelinliğini anında alabildiğini veya gerek duyulduğu takdirde tadilat sürecinin hemen başlatılarak, aylarca beklemeye gerek kalmadığını açıkladı.

[/g1_1of1] [/g1_row]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu