BültenlerDüğün Hazırlıkları

Yaz Düğünü Elbiseleri …

Yaz Düğünü Elbiseleri ‘nde Koton Tarzı ile Göz Kamaştıracaksınız

 

‘Dilek Hanif for Koton’dan Masalsı ve Gözalıcı Tasarımlar

Moda sektörünün öncü markası Koton, yine ünlü tasarımcı Dilek Hanif ile birlikte hazırladıkları ‘Dilek Hanif for Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ bu yıl yaz düğünleri için çok romantik bir stil sunmuş. 35 parçadan oluşan özel kreasyon, göz kamaştırıcı olduğu kadar aynı zamanda feminenliği buluşturuyor.

Ünlü moda tasarımcısı Dilek Hanif , Koton markası için hazırladığı 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yaz gecelerinden esinlenmiş ve sunduğu 35 özel parça ile yaz düğünlerinde her bir kadının göz kamaştıracağını vaad ediyor. Tasarımlarında kullandığı uçuş uçuş kumaşlar ve pastel renk tonlarının uyumu ile sofistike olduğu kadar aynı zamanda romantik bir imaj yaratmış.

Son yıllarda modacıların tercih ettikleri 3D etkisini bu kreasyonda da görmek mümkün. Yaz düğünleri için hazırlanan Koton markalı özel koleksiyonda zengin detaylar tüm dikkatleri üzerinize çekecek gibi. Çarpıcı desenler, parlak işlemeler ve farklı kumaş dokuları tasarımda birleşmiş ve Koton müşterilerine sunulmuş.

Kadınların yaz düğünü elbiseleri için aradıkları feminen ve romantik tasarımlar, 3D etkisi ile 2016 yılının trend desenlerinden olan çiçek motifli elbiselerle buluşturulmuş.

Asimetrik kuplar, trend kesimleri, zarif ve seksi sırt detaylar, ince dokunuşlar ve özel dokunmuş kumaşlar ile şıklık yaratırken, yaz mevsiminin canlılığını ve tazeliğini temsil eden çiçekler tasarımlara göz kamaştıran bir hava katmış. Diğer göze çarpan kumaşlar, organze, danteller, krepler, şifonlar ve geceye parıltı ile göz kırpan jakarlar olmuş.

Yaz Düğünlerinde Koton Tarzı ile Göz Kamaştıracaksınız
‘Dilek Hanif for Koton’dan Masalsı ve Gözalıcı Tasarımlar

Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu ‘nda romantik yaz gecelerine uygun mercan, bej, ekru, şeftali ve klasik beyaz, siyah tonları renk skalasında yerini almış.

Her kadının zamansız tarzın vazgeçilmezi olan siyah ve beyaz klasik parçalar, dünya kadın modası trendlerine uygun yorumları ile sofistike bir hava yaratmış.

Kreasyondaki mercan rengi elbiseler 2016 yaz düğünü elbiseleri nin en favori parçası olmaya aday. Modacı bu yılın trendi olan omuz dekoltesini öne çıkarmak için volanlı ayrıntılar kullanarak tasarımlarını zenginleştirmiş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu