Makaleler

Gelinlikler ve Düğüne Hazır mısınız ?

Gelinlikler, düğün hazırlıkları ve telaş…. Düğüne Hazır mısınız ?

Düğün hazırlıkları için dikkat etmeniz gereken bazı detayları hatırlatmak istedik….

Hanım Hanımcık
Eğer arkadaşlar arasında küçük bir kutlamayla evlenmeyi planlıyorsanız ille de upuzun modeller tercih etmenize gerek yok. Dizinizin hemen altında biten boydaki elbiselerin zarif bir görünüm yakalamanızı sağlayacakları kesin.

Sıra Dışı Gelinler !
Sadeliğin ve masumiyetin simgesi olan gelinliklere kendi tarzınızı mı katmak istiyorsunuz ? Dikkat çekici modellerden birini seçebilirsiniz. Kısacık bir elbise giydiğinizde gece boyunca rahatça dans etmeniz de mümkün.

Uçuk Kaçık
Ezber bozmak isteyenler bu modeller sizin için ideal. Pastel tonların trend olduğu sezonda özel gününüzde de bu renklere şans verebilirsiniz.  Ayrıca bu elbiseleri başka davetlerde de giyebilirsiniz.

Gizli Saklı
Romantik bir kış düğünüyle evleniyorsanız bu modeller tam da size göre! Straples bir gelinlik üzerinde sizi gece boyunca rahatsız şal taşımaktansa bütün gece içinizi ısıtacak bu elbiseleri deneyin.

İddialı Detaylar
En özel gününüzde de cesaretinizi ön plana çıkarmak mı dediniz ? Derin bir bacak dekoltesi  çok doğru bir seçenek. Bu dekolteyle birlikte elbisenizin uzun kuyruğu zarafetinizi gözler önüne serecek.

Masalsı Tüller
Prenses modeller benim tarzım diyorsanız Monique Lhuillier, Vera Wang, Franc Sarabia tasarımcıların gelinlikler tam size göre. Kabarık etekler ve biraz ışıltı bir gelin başka ne ister ki !

Narin Çiçekler
Eğer çiçekleri seviyorsanız Ellie Saab, Romana Keveza, Yolan Chris, Cipriani Couture  gibi tasarım gelinliker sizin için tasarlanmış olmalı. Özenle işlenmiş modellerle bir beyaz kuğu gibi görüneceksiniz.

Lüks Satenler
Taşlı modeller size fazla iddialı geliyorsa, kendiliğinden ışıltısı olan gelinlikleri tercih edin. Alberta Ferretti, Oscar de la Renta, Amsela  modeller ile  damat sizden gözlerini alamayacak.

Romantik Danteller
Mottomuz sadelikten yanaysa baştan ayağa dantelle tasarlanmış olan Özlem Süer,  Charlotte Balbier veya  Jesus Peiro  markalı gelinlikler içinde kendinizi harika hissedeceksiniz!

Düğün hazırlıkları esnasında aklınızda bulunması gereken küçük detayları hatırlatmak istedik. Ancak, her ne olursa olsun düğün hazırlıkları başlamadan evvel yapmanız gereken ilk şeyin detaylı bir liste hazırlamak olduğunu unutmayın. Ve inanın bu liste hazırlama oldukça meşakkatli bir iştir.

Kolay gelsin…..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu