Makaleler

Gelin adaylarının düğün öncesi kontrol etmesi gerekenler.

Gelin adaylarının düğün öncesi kontrol etmesi gerekenler.

Nişanlısınız, düğününüz için artık son hazırlıklar sürüyor. Mükemmel bir düğün olması için stres yapmayın… Artık tadını çıkarmanın zamanı geldi, bir liste ile en önemli konuları kontrol edin.

Düğün gününde bir çanta ihtiyaçınız olacak.
Bu özel günde gündelik hayatta kullandığınız çantanın dışında bir çanta hazırlayın. Islak mendil, sakız, şeker, deodorant, göz kalemi, rujunuz eksik olmasın.
Bütün gün ayakta olacaksınız, ayakkabılarınız topuklu olacağından vurabilir, mutlaka yara bandı bulundurun. Birde çantanıza esnek babet ve spor ayakkabılarınızı koyun, böylece tüm gece sevdikleriniz ile dans edebilirsiniz.

İkram edilecek yiyecekleri ve düğün pastanızı kontrol edin .
Gerçekten düğün gününde servis edilecek olan yiyecek ve içeceklerden daha önemli ne olabilir ? Özellikle yaz günlerinde konuklarınızın bir sağlık sorunu yaşamamaları için ikramlarınızda doğru ve kaliteli tercihler yapın ve tadına bakın.

Gelin saçınız ve makyajınız için B planı yapın.
Mutlaka düğünden bir kaç gün önce gidip kuaförünüzde istediğiniz saç modelini ve makyajı uygulatın, hem de farklı modeller test etme şansını bulabilirsiniz.
Düğün gününüzde kuaförünüz hastalanabilir veya başka bir sebep ile gelin saçınızı yapamayabilir, bu durum için mutlaka başka bir saç tasarımcısının telefon numarasını hazır bulundurun. Belki gelin makyajını, stilist olmadan kendiniz de yapabilirsiniz, birkaç önemli makyaj malzemesini arkadaşınızdan isteyebilirsiniz.

Eşiniz için bir aşk mektubu yazın.
Düğün günü ona şevketli veya tatlı bir aşk mektubunu yazın ve tören öncesi verin. Bu kesinlikle eşinizi daha heyecanlı hale getirecek.

Düğün öncesi fotoğraf çektirmeyi unutmayın.
Yıllar sonra geriye bakıp o masalsı düğününüzü kim hatırlamak istemez, o sevgi ve aşk dolu genç halinizi mutlaka fotoğraflayın, bunun için artık stüdyolara gitmenize gerek yok, bir düğün fotoğrafçısını görevlendirin ve gün boyu sizin ve eşinizin karelerini unutulmaz kılın.

Nişanlısınız ile birlikte finans durumunuzu gözden geçirin.
Muhtemelen belki eğlenceli bir zaman değildir, fakat daha net olmanızı ve gelecekteki sorunlarınızı önleyecektir.

Evlilik hakkında konuşun.
Evlilik müessesi ciddidir. Bugüne kadar bu denli ciddi bir şey ile karşılaşmadığınız için korkularınız olabilir. Aslında endişe duymanız kötü bir işaret değildir, yapacağınız evliliğiniz hakkında düşündüğünüzü gösterir. Evet evlilik bir ortaklıktır, zor olduğu kadar güzel anları da olacaktır. İki tarafında paylaşımcı, dürüst ve toleranslı olmanız gerekir.
Aşık olduğunuz insana karşı bu duyguları hissediyorsanız, bir sorun yoktur.

Gelin adaylarının düğün öncesi kontrol etmesi gerekenler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu