EDİTÖRÜNÜZDEN

İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM

İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM. Zaten sevmeden alınabilecek bir sorumluluk değil bu. Internet ilk bakışta çok rahat ve dertsiz, tasasız bir iş gibi görünüyor ama arkasında çok emek, dönem dönem stresli günler ve uykusuz geceler yatıyor.

İşimiz internet olunca bizim için yeni nesil daha farklı bir önem kazanıyor, sektöründe ilerlemesi ile bugün çok daha bilgili gençlerin , rahatlığı ön plana alarak, düğün hazırlıklarını yapıyor olmaları.

Artık karşınıza yeni tasarımımızla çıkıyoruz…. Umarım sizler de beğenirsiniz. Evlilik hazırlığı içinde olan herkesi ilgilendiren bir rehber burası.

Biliyoruz ki Türkiye’de 10 evlenecek çiftten 8’i interneti kullanarak düğününü planlıyor, üstelik bunu yaparken bütçelerini de mantıklı yönetiyorlar. Özellikle Istanbul için söylemem gerekir ki, bu harika romantik şehrimiz yabancıların çok tercih ettikleri gözde bir düğün destinasyonu olduğudur.

Portalımızın amacı evlilik hazırlığı yapan çiftlerin, hizmet verdiğimiz üye firmalarımız ile buluşturmak ve yıllık ortalama 6 milyar dolar olan düğün sektöründen onlara pazar payı yaratmak. Bunun bir bütün olduğunu düşünüyorum. Yani stil sahibi olmak günümüzde artık hesapsızca para harcamak değil; tam tersine iyi bir bütçe yönetimi yapmak anlamına geliyor. Gelinlere, düğün planlama, gelinlik seçimi, çiçek, pasta, mücevher, güzellik, balayı rotaları ve evlilik hediyeleri gibi düğün organizasyonu yaparken karşılaşabilecekleri her konuda kapsamlı ve detaylı bir içerik sunuyoruz.

Evlilik hazırlığı içinde olan herkesi ilgilendiren bir rehber burası.

Bizim hedefimiz türk ve yabancı ziyaretçilerimize, kurdukları evlilik hayalleri öncesindeki kısa sürede balayı organizasyonunda kadar, evlilik ihtiyaçlarında önerilerde bulunmak.

Ziyaretçilerimiz ile sağlam ve samimi ilişkilerimiz vardır; gelen e-postalara mutlaka cevap yazıyoruz. O iletişimi tüm ekibimiz ile çok önemsiyoruz.

Yalnız gelin ve damat adaylarına değil evlilik sektörü ve bu sektörün alt kollarınıda kapsayacak şekilde firmalara da hitap ediyoruz. Tüm dünyadan firmalar 7/24 açık sanal fuar niteliğindeki portalımzla iş birlikleri gerçekleştiriyorlar.

Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğe teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarımıza aynı ciddiyetle devam edeceğimize söz veririz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu