Makaleler

2011 Gelin başı aksesuarları .

Gelin başı aksesuarları … Hepimizin de bildiği gibi, aksesuarlar giysilerimizi tamamlıyor ve şıklık kazandırıyor. Ancak eğer düğün gününüz için saç aksesuarı kullanmayı düşünüyorsanız, tabii ki çok daha fazla detayı incelemeniz gerekebilir.

Gelinin saçları, sade fakat aynı zamanda gösterişli olmalı . Düğününüz için gelin başı yaptırırken en kaliteli aksesuarlara sahip olun.

Gelin başı modeli, aynı zamanda resepsiyon, balo veya kokteyl için uygun olmalı. Gelin başındaki saç tokasını, stilinize göre değiştirebilir ve farklı kullanabilirsiniz. Kuaför ve stil danışmanınız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Saç tokaları sadece düz ve tepe topuzlar dışından bukleli gelin saçları içinde çok uygundur. Küçük taşlar ve çiçekler ile bezenmiş toklar şirin ve sade gelinlikler ile hoş duracaktır. Belki de bir kır düğünü için mükemmeldir.

Sıradan günlerde bile, saç tokalarınıza önem verdiğinizi biliyoruz. dolayısıyla düğününüz için daha seçici olmalısınız. Hoş ve fantastik aksesuarları,  tüm mücevhercilerde bulabilirsiniz. Size makul ve uygun maliyetli bir tasarımı bulacağınızdan eminim ve gelin saçınızın güzelliğini gözler önüne sereceksiniz.

Saç aksesuarları seçerken, dikkat etmeniz gereken detay, gelinliğiniz , gelin çiçeğiniz ve düğün mekanınız, Eğer kumsaldaysa, sadece kilisedeyse, gece bir yalıda ve balo salonundaki genel ortam ile uyum içinde olmalısınız.

Unutmayın ki, gelin başınız sizi tamamlayan en önemli faktör olacaktır. 2011’de sadeliği seçin ve aksesuarlarla stil sahibi bir gelin olun.

Gelin başı aksesuarları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu