Makaleler

Narin, yumuşak, örgülü veya asil gelin başları…

Asil gelin başları…

2015 yılın gelin adaylarına ilham olması için podyumlardan en popüler, cesur, trendy gelin saçlarını derledik !

Origami 
2015’ın belkide en önemli trendi… Origami.. bunu sadece gelin başlarında görmeyeceğiz, damat yakalarında da çok tercih edilecek, düğünde masa ortası dekorasyon içinde çok farklı modeller karşımıza çıkacak. Daha ne diyelim ki, gelinlik olarak bile tasarımları var !
Biraz cesur , alışılmışın dışında bir gelin olmak istiyorsanız, origami tam size göre. Yüzünüze göre, gelinliğin tarzına göre, romantik bir gelinlik modelinde belki saçlarınıza minik kelebekler konabilir, eğer 80’li tarzlar bir rock yıldızını andırıyorsanız, origaminiz punk style olabilir. Bu konuda bir şapka ustasından yardım alabilir, özel tasarım yaptırabilirsiniz.
Örgüler 
Balıksırtı veya dağınık , geçen yıl olduğu gibi 2015 yılında da örgüler olacak. Vintage gelinler, saçlarını tek tek çiçekler ile ördüren romantik gelinler, bu yılda hep karşımızda olacak.
Düşük Topuz
Bu tarz orta uzunlukta saçları olanlar içinde çok uygun! Hem şık, hemde klasik bir hava verir. En popüler topuz şekli diyebiliriz, Hollywood yıldızlarının tercihidir.
Tabiki minik pırlantalı tokalar topuza daha da çekici hava katar, romantik tercihler için pırlanta yerine minik çiçekler olabilir.
Salkım salkım açık saçlar  
Bu modeller geçen yılda çok göz önündeydi, fakat hep büyük çiçekler ile süslenmişti gelin başları, evet bu yıl yine vazgeçmeyenler için devam ediyor, fakat  tasarımcıların 2015 akımı daha çok minik çiçeklerden yana olmuş. Asil gelin başları…
MM Bahçecik Gelin Saçları
Taçlar 
İşte bir gelinin vazgeçmeyeceği taçtır, 2015 gelin başı modellerinde de gerçekten çok farklı uygulamalar ile karşımıza çıkacak..Taçları küçümseyen çok gördüm, fakat onlar aslında birer kurtarıcıdır. Düğün yaklaştı ve saçlarınız ister kısacak, orta veya uzun olsun, kuaföre gidecek vaktiniz yok!
Sadece bu nefis taçlardan  kullansanız bile çok şık bir gelin olacağınız kesin. Vintage , retro tarzında bir düğün konseptiniz varsa, o zaman dalgalı saçınıza bu işlemli veya tüylü olandan kullanın. Eğer yüzünüz küçük ise ve daha asil bir tarzda gelinlik tercih ettiyseniz, o zaman da minik taşlı taçlar sizi prenses gibi hissettirecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu