BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Düğün Hazırlıkları Devam Ediyor !

[g1_row] [g1_1of1]

Düğün hazırlıkları gelin ve damat adayları için kabus gibidir.

Zira yapılması gereken çok iş vardır ve çiftler için konu yenidir, zaman yetersizdir ilave olarak farkında mısınız bilmeyiz ama düğün sektörü öylesine büyümüştür ki, ihtiyaçlar ve firma sayısı giderek artmaktadır.

İşte düğün hazırlıkları gelin ve damat için size kolaylık sağlamaya çalışarak düğün sektörü içerisinde yer alan firma ve markalar hakkında yenilik ve son haberleri vermeye çalışıyoruz.

[/g1_1of1] [/g1_row]

Düğün öncesi eğlence ve gelin bakımı için Wyndham Grand İstanbul Levent, gelin hamamı ve kız kıza bekarlığa veda partisi için inanılmaz bir düğün paketi hazırlamış.

Düğün hazırlıkları esnasında eğlenerek stres atmak için Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin VIP odasını gelin adayları için hazırlanmış.

Modern tasarım mimarisi ile lüks ve konforu yan yana getiren özel hamam, sauna, masaj yatakları ve jakuzi bu güzel paketin içerisine dahil edilmiş.

Evlilik hazırlıkları içinde gelin adaylarının en hassas ihtiyaç şüphesiz gelinliktir.

Stil Danışmanı Burçak Ilıman, özellikle 2017 gelinlik modelleri için tavsiyelerde bulunmuş.

Düğün günü kusursuz olmak isteyen gelin adayları için seçecekleri gelinlik modeli için vücut tipinin göz önünde bulundurulması gerektiğini önemle belirten Ilman, prenses gelinlik modelleri seçmeyi düşünen gelin adaylarının seçimleri esnasında platform topuklu gelin ayakkabı giyebilmelerine rağmen boylarını dikkate almaları gerektiğinin önemle altını çizmekte. Kalça yapısı geniş adaylar için ise balık etek modeli gelinlikleri tavsiye etmiyor.

2017 Yılı trend gelinlik modelleri için ise, ‘’Cüretkar, yenilikçi, genç ve renkli’’ özelliklerinin ön planda olduğunu belirtiyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent 2017 yılı favori düğün mekanı olmaya aday.

Gelinlerin düğün hazırlıkları yorgunluğunu almanın dışında, düğünlerin vazgeçilmezi düğün pastası 2017 trendlerini de belirliyor.

2017 düğün pastası trendleri için büyük güllerin ve pek çok değişik çiçek çeşidinin ön planda olacağını belirten Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’in Pastane Şefi Serkan Bozkurt, en çok tercih edilen düğün pastasının Hürrem Sultan olduğunu açıkladı.

Sonuna geldiğimiz sonbahar ve yaşanacak kış mevsimlerinin özelliklerini yine aynı dönemin tarçın, vişne ve kestane şekeri gibi ilk akla gelen lezzetleriyle birleştirmeyi uygun gören Bozkurt, düğün konseptinin son noktası olan düğün pastası için büyük emek sarf ettiklerini belirtti.

Son haberimiz ise hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebileceğiniz bir düğün mekanı ile ilgili.

Bayrampaşa’da Wish More Hotel İstanbul, adetlerine bağlı düğün veya kına gecesi yaşamak isteyen veya ilginç düğün fikrileri olan gelin ve damat adaylarına geleneksel düğünlerden modern düğünlere uzanan geniş bir yelpaze seçeneği ile hizmet vermeye hazır.

Boşnak ve Arnavutlar’ın yoğun yaşadığı Bayrampaşa’da geleneksel söz-nişan-düğün gibi seremonilerin yapılacağı bu düğün mekanı, geç saatlere kadar sunduğu sınırsız eğlence ve yemek servisiyle düğün sahiplerinin tercihi olmakta.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Düğün hazırlıklarında davetiyede oldukça önemli bir detaydır ve en azdüğüne 2 ay kala seçimi yapılıp bastırılmalıdır.

    1. Merhaba Alper Bey, Çok haklısınız . Konuda uzman olmanız dolayısıyla gelin ve damat adaylarına ileteceğiniz diğer bilgileri bekliyoruz. Sizi de aramızda görmek dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu