EDİTÖRÜNÜZDENGelin Adayları İçin

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri ….

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri ….

Hediye almak zordur… Hele ki bu hediye sevdiğiniz bir kişiye, örneğin nişanlınıza veya sözlünüze alınacaksa durum biraz daha zor demektir. Belki kadınlar için erkeğe hediye almak kolay gibi görünebilir ancak gerçek olan şu ki, erkeklerin hediye alması kesinlikle daha zordur. Bu bültenimizin erkekleri zor durumdan kurtaracağını ümit ediyoruz. Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri konusundaki bu yazımız tek bir markaya ayrıldı. VICTORIA’S SECRET!

Bu markaya ait alınacak herhangi bir ürünün kadınlar tarafından beğenilmeme ihtimalini oldukça düşük olarak görüyoruz. Bu arada kadın ziyaretçilerimiz de bu bültenimizden yeni yıl partisi hazırlıkları için faydalanacaklardır diye düşünüyoruz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

Hissiyatla görünüm arasındaki yanılgı, Victoria’s Secret‘ın yeni iç çamaşır koleksiyonu Sexy Illusions ile hayat buluyor.

Teknolojinin son yenilikleri kullanılarak hazırlanan kadın iç çamaşır koleksiyonu 32B- 38 DDD aralığındaki beden skalası ile her kadının vücut tipine uyum sağlayabilme özelliğine sahip. Koleksiyonun en büyük özelliği son derece hafif olmasından ötürü yokmuş hissi yaratması ancak kullanım esnasında size gereken tüm desteği sağlaması. Lazer kesim ve transparan külotlar, sütyen sezonun iddialı ve trend renkleri bordo, gece mavisi ve nude paletler ile birleşerek, küçük ancak iddialı detayları tamamlıyor.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri
Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri dendiğinde ilk akla gelen seçeneklerdendir, parfüm. İşte bu nedenle de biraz sıradan, alışılagelmiş bulunabilir. Ancak burada söz konusu olan bir parfüm değil. Aşkın kokusu; LOVE!

Nişanlınıza, sözlünüze ya da sevgilinize alacağınız aşkın her halinden ilham alan bu yeni parfüm ile sadece temiz hava ve yeni açan taze çiçekleri hediye etmiş olmuyorsunuz. Bu parfüm ile aynı zamanda t-shirtünüzün benzersiz notalarını bu koku ile O’na hediye etmiş oluyorsunuz.

İçerdiği ardıç ve kayısı çiçeği ile sevgilinizin tazeliği günün her saatinde yaşamasını sağlarken, erkek arkadaş t-shirtünün tarifsiz kokusunu hediye etmeniz mümkün. Rollerball, vücut spreyi, losyon, vücut kremi ve duş jeli de bu koku setinin tamamlayıcıları arasında.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri
Bu sezon yılbaşı ruhunu şampanya ışıltısıyla karşılayın!

Şampanyanın rengi ve büyüleyici ışıltısı Victoria’s Secret’ın özel olarak hazırladığı kadın iç giyim koleksiyonuna ilham vermiş. 2017 Champagne Nights Fantasy Bra‘nın da resmi silüeti olan koleksiyonda, efsaneleşen Dream Angels push up, büstiyer ve yarım kesim modellere ek olarak korseler ve gündüzden geceye uyarlayabileceğiniz modeller de mevcut.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

 

[g1_button link=”https://www.somutmedya.com/arayabilirsiniz/” linking=”new_window” size=”l” type=”wide” style=”simple” text_color=”#000000″ border_color=”#f58a1f” background_color=”#3eb3d6″]Tanıtım yazılarınızın, basın veya haber bültenlerinizin burada yayınlanması için hemen ARAYIN![/g1_button]

 

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

Victoria’s Secret’in hazırladığı bu Şampanya Geceleri 2017 Tatil Koleksiyonu hem erkeklerin sevdiklerine özel bir hediye seçeneği, hem de kadınlar için kendi öz güvenlerini kazanmalarını sağlayacak bir fırsat.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

Işıltılı şampanya ve renklerinden bahsetmişken Victoria’s Secret’ın yepyeni Bombshell Nights Koleksiyonunu hatırlatmamak olmaz.

Patlayan şampanyalar, insanı ruhunun derinliklerine işleyen müzik, dans ve gökyüzünde ışıl ışıl parlayan yıldızlar. İşte Victoria’s Secret’ın yepyeni Bombshell Nights Koleksiyonu.

İçerdiği kırmızı meyveli sorbe, kavun ve siyah frenk üzümü sayesinde meyvemsi bir havaya sahip olan parfüm, mor yıldız çiçeği, kardelen ve gece açan yasemin ile çiçeksi tarafını ortaya çıkartıyor. Kokunun özünü ise yumuşak vanilya kokusu ve zengin odunsu notalar oluşturmakta.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri
Bu yıl hazırlanan Victoria’s Secret şovu bir ilke imza attı ve Fransız moda evi Balmain ile kapsül koleksiyon tasarladı.

Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing hout-couture detaylarını Punk Angel teması ile bu koleksiyonda birleştirerek punk-rock bir konsept hazırladı. Detaylar ön planda tutulurken, kullanılan grafiti yansımaları ve siyah renk konseptin temelini oluşturmuş.
Bu özel kapsül koleksiyonu Sara Sampaio ve Stella Maxwell sergilemişler.

Sara Sampaio Teaser:

Stella Maxwell Teaser:

Bu yıl ilk defa Şanghayda düzenlenen Victoria’s Secret Defilesi VSxBALMAIN Koleksiyon Hazırlık videosunu da izlayebilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

Dünyanın belki de en ünlü kadın iç çamaşır ve güzellik ürünleri markası olan Victoria’s Secret’ın efsanevi iç çamaşırları, ev ve spor giyim ürünleri, ikonik ödüllü kokuları, vücut bakım ürünleri, aksesuarları ve PINK markası Avrupa Yakası’nın yeni alışveriş destinasyonu Vadi İstanbul’da sizlerin beğenisine sunulmuş vaziyette.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri

Victoria’s Secret’ın ürünlerine Anadolu Yakası’nda Emaar Square Mall’da yer alan Victoria’s Secret mağazasında ulaşmanız mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu