BültenlerGelin Adayları İçin

Cilt bakımı üzerine …

Cilt Bakımı … Kış kapımızda, soğuklar ilk önce cildimize dokunacak ve kurutacak, bunu önlemek için şimdiden cildimizi beslememiz ve hücre yapılarını korumamız gerekiyor.

Size şu an raflarda bulacağız dünyaca ünlü cilt bakım üretici markalarından bir kaç örnek derledik ;

 

ANTI-AGING’DE SIRADIŞI VE OLAĞANÜSTÜ BİR BAKIM: “KAR YOSUNU TOZU”

Atelier Rebul markasının özel olarak piyasaya sunduğu ödüllü içerik, “Snow Algae Anti-aging Serisi”, formülündeki sıra dışı, “Snow Algae Powder – Kar Yosunu Tozu” ile cildiniz gençleşecek.

Bakım setindeki yüz kremi, göz kremi ve serumun temelinde, yaşlanmaya karşı devrim yaratan, endüstrinin en prestijli ödüllerinden olan “2014 European Cosmetics BSB Innovation” ve “2014 Avrupa Kozmetik BSB Yenilik” ödüllerini kazanan Snow Algae Powder (Kar Yosunu Tozu) bulunmaktadır.

İşviçre’de elde edilen “Snow Algae Powder, cildimizin gençliğini koruyan mekanizmaları etkin hale getirip, serbest radikaller ile savaşıyor.

Atelier Rebul markasının ürettiği ve Akasya Acıbadem, Bağdat Caddesi Suadiye, Brandium, Palladium, Capacity, Cevahir, Zorlu Center, Bursa Korupark, Ankara Ankamall Atelier Rebul mağazaları ve atelierrebul.com’da satışa sunduğu bu mükemmel bakım kremi sayesinde hepimiz genç ve aydınlık bir görünüm kazanacağız.

İşviçre'de elde edilen “Snow Algae Powder, cildimizin gençliğini koruyan mekanizmaları etkin hale getirip, serbest radikaller ile savaşıyor.
Atelier Rebul markasının özel olarak piyasaya sunduğu ödüllü içerik, “Snow Algae Anti-aging Serisi”

CHENOT COSMETIQUE’DEN SOĞUKLARDAN KORUYAN BİR BAKIM !

Chenot Cosmetique markasının yeni yaşlanma karşıtı Regenage Serisi zamana meydan okuyor. Hücre yenileyici doğal içerikleriyle , yazın havuz ve güneşten yıpranmış cildimize iyi gelecek ve mükemmel sonuç elde edeceksiniz.

Regenage Serisi, kış öncesi cildimizde dış etkenlerden dolayı çıkan çizgileri ve kırışıklıkları, kuru cilt gibi problemler ile savaşıyor ve kalıcı sonuçlar elde edebiliyor.

Bunların dışından markanın serisinde sıkılaştırıcı Maske, Aydınlatıcı Krem , Krono Yenileyici Gece Serumu, Gençleştirici Konsantre Krem ve Serum, Gençleştirici ve Şekillendirici Vücut Serumu da bulabilirsiniz. Hepsi birbirinden yenilikçi ve özel içerikleri ile zamana karşı bizleri koruyor.

Hücre yenileyici doğal içerikleriyle , yazın havuz ve güneşten yıpranmış cildimize iyi gelecek ve mükemmel sonuç elde edeceksiniz.
Chenot Cosmetique markasının yeni yaşlanma karşıtı Regenage Serisi zamana meydan okuyor.

LIERAC ,  YAŞLAMAYA  KARŞI  BAKIMDA YENİ  BİR  ÇAĞ AÇIYOR !

Sonsuz güzellik talep eden kadınlar için Lierac markası yeni Premium serisinde ”ölümsüzlük’ proteini foxo’u ürünlerinde kullanmış..

Böylece Lierac markası bize gençliğin anahtarı vermiş gibi.

Dev Fransız kozmetik markasının Premium serisindeki ürünler arasında Premium Silky Cream ve Premium Voluptuous Cream oldukça kıymetli , her biri dokularımızı yeniliyor, antioksidan kaynağı oluşturuyor, siyah ve gizemli çiçeklerin köklerinden elde edilen kaynaklar hücrelerimizi güçlendiriyor.

Kendinizi şımartmak ve soğuk kış günlerine hazırlamak istiyorsanız , bu eşsiz global yaşlanma karşıtı kremlerden vazgeçemeyeceksiniz.

 

Sonsuz güzellik talep eden kadınlar için Lierac markası yeni Premium serisinde ''olümsüzlük' proteini foxo'u ürünlerinde kullanmış
Kendinizi sımartmak ve soğuk kış günlerine hazırlamak istiyorsanız …

ZEİTGARD İLE ZAMANI GERİYE ÇEVİRİN

“Tek bir tuşla gelecek olan sonsuz ışıltılı güzellik”

Zeitgard markasının ürünleri ile güzelliğinize kavuşmadan evvel yapılması gereken temizliği sadece bir dakikada gerçekleştiriyorsunuz.

Böylece cildiniz pürüzsüzleşiyor ve daha derinlemesine temizlik yapılmış oluyor. Zeitgard’ın kolay kullanımı sayesinde cildiniz daha ışıltılı ve temiz olacak.

Cilt Bakımı … Mükemmel tasarımı sayesinde Zeitgard yüz cilt temizleme cihazı ile kısa sürede harika sonuçlar alıyorsunuz.

Zeitgard markasınin ürünleri ile güzelliğinize kavuşmadan evvel yapılması gereken temizliği sadece bir dakikada gerçekleştiriyorsunuz.
“Tek bir tuşla gelecek olan sonsuz ışıltılı güzellik”

Zeitgard en rahat duşta kullanılabiliyor, suya dayanıklı yapısıyla ile ciltteki pullanmaları, lekeleri, gözenekleri derinlemesine temizliyor.

Yenilikçi tasarımı ve teknolojisi, anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Zeitgard, tüm beğenileri üzerine toplayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu