Düğün HazırlıklarıBültenler

Evlilik Hazırlığı Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar

Evlilik Hazırlığı Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar

Düğün sezonu yaklaşırken evlilik hazırlığı yapanların tatlı bir telaş içinde olduklarını görür gibiyiz. Bu nedenle evlilik sektöründe yer alan firmaların hizmet ve ürünleri hakkındaki basın bültenlerini zaman geçirmeden yayınlamaya çalışıyoruz. İşte size bunlardan bir demet.Düğün ve Evlilik Hazırlığı için öncelikle konusunda deneyimli bir düğün organizasyon firmasından danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Zira günümüz düğünleri ve bu düğünler için yapılması gereken hazırlıklar oldukça karmaşık bir hal almış vaziyette. Eğer tüm bu düğün hazırlıkları sürecini kendiniz halletmek istiyorsanız, o zaman size tavsiyemiz son derece detaylı bir şekilde hazırlanmış evlilik listesi oluşturmanızdır. Ve eminiz o liste oluşturulurken ilk madde gelinlik olacaktır.Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan ve Viola Chan for Oleg Cassini SS’18 Collection!

Evlilik Hazırlıkları Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar
Viola Chan for Oleg Cassini SS’18 Collection

Dünyanın en büyük gelinlik markalarından Oleg Cassini’nin kreatif direktörlüğünü yapan Viola Chan, İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu’nu 6 Şubatta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen görkemli bir defileyle sergiledi. Toplamda otuzbeş tasarımın sergilendiği defilede, gelinlikten gece elbisesine kadar ürünler yer almaktaydı.

Romantik ama güçlü kalıpları bir araya getirirken ince bir bir işçilik ortaya koyan tasarımcı, koleksiyonunda üç boyutlu çiçekleri, asimetrik kesim tüylü kumaşları, boncuk işlemeleri, transparan yaka detaylarını ve saçlarda kullanılan aksesuarları ön plana çıkartmış. Viola Chan’in feminen çizgisinde kırmızı, şampanya, uçuk pembe ve mavi tonlarını sıklıkla görmek mümkün. Binlerce boncuk, pul ve kristalin işlendiği uzun kuyruklu gelinliklerde volanlar, ustalıkla kullanılmış şifon ve saten göz alıcı.

Yılın trendi olan “saray düğünleri” ne uygun tasarlanmış koleksiyon, sofistike ve ne istediğini bilen güçlü kadınlardan esinlenerek oluşturulmuş.

Priamos, “XCLSV” 2018 gelinlik kolleksiyonu.

Evlilik Hazırlıkları Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar
Priamos, “XCLSV” 2018 Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik seçiminde Priamos’un XCLSV 2018 koleksiyonunu mutlaka incelemelisiniz. Tasarımları ünlü modacı Murat Cinpir’e ait olan koleksiyon ilk olarak geçtiğimiz ay düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir’de sergilendi.

Evlilik tarihi yakın zamanda olan ve henüz düğün mekanı seçimi yapmamış olanlara iki tane popüler kış düğünü mekanı önerimiz var.

Kusursuz organizasyon ve fark yaratan davetler için Çubuklu 29!

Evlilik Hazırlıkları Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar
Kış düğünlerinin değişmeyen adresi: Çubuklu 29!

Anadolu Yakası’nın seçkin düğün mekanlarından olan Çubuklu 29, dünya mutfaklarından oluşan zengin menüsü, hayalinizdeki düğün konseptine uygun farklı dekor seçenekleriyle kış düğünü için ideal. Teknik açıdan son derece gelişmiş müzik ve ses tesisatı, özel hoperlör sistemi ile eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz. Mekanın fark yaratan en büyük özelliği ise dans pistini çevreleyen camlar ile olumsuz hava şartlarında dahi yaz düğünü atmosferi sağlaması. Mekanın oturma düzeni ile 900 kişi ağırlama kapasitesi, kokteyl düzeninde 1500 kişiye kadar çıkabiliyor.

Anadolu Yakası’ndan bir diğer gözde düğün mekanı Adile Sultan!

Evlilik Hazırlıkları Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar
Unutulmayacak bir kış düğünü için Boğaz manzaralı ve ferah salon arayanlar için mutlaka düşünülmesi gereken bir mekan. Düğün, kokteyl ve gala yemekleri için eşsiz manzarası ve zengin menüsüyle Adile Sultan çok uygun bir seçim olabilir. Düğün organizasyonları için bünyesinde standart paket oluşturmuş olan Adile Sultan Sarayı’nda, davet sahiplerinin tercihlerine uygun olarak menü ve dekorasyonda değişiklikler yapmak mümkün.

Yazımızın son kısmını ise romantik çiftlere balayı seçeneğine ayırdık. MSC Cruises ile gemide balayı!

Evlilik Hazırlıkları Yapanlar Bu Yazıyı Mutlaka Okusunlar
MSC Cruises’un 1 haftalık gemi seyahatlerinde 5 ülkeye kadar gezebilme şansınız bulunuyor.

MSC Cruises’un 1 haftalık gemi seyahat programlarından biri ile ekonomik koşullarla birkaç ülke gezme şansı bulabilirsiniz. Bavul toplama-taşıma derdi, trafik sıkıntısı olmadan her sabah ayrı bir limanda uyanmak yeni evliler için büyük bir keyif ve macera olacaktır. Bir haftada beş ülkeyi bu kadar uygun şartlarla gezme şansını başka bir şekilde bulabileceğinizi sanmıyoruz doğrusu. Hemen tüm gün boyu süren zengin uluslararası mutfakların menülerinden oluşmuş açık büfe, açık veya kapalı yüzme havuzları, spor yapabileceğiniz tesisler, çeşitli müzik türleri ile gece kulübü, şovlar ve dahası.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu