Makaleler

Düğününüz için orijinal fikirler

Düğününüz için orijinal fikirler…

Yakında evlenmeyi mi planlıyorsunuz ? Düğününüz için orijinal fikir mi arıyorsunuz ? İşte size birkaç özgün öneri.
İç çamaşırlarınız ile özel bir fotoğraf çekimi ile onu şaşırtmaya ne dersiniz ? Düğün günü eşinize hediye edin, emin olun düğün gecesi çok eğlenceli olacak.

Düğünde misafirlerinizin eğlendiğinden emin olun, konuklarınızda bu gece güzel izler bıraktığınıza emin olun.
Geleneksel eğlence tiplerinden farklı bazı organizasyonları da unutmayın.

Öncelikle müzik ve eğlenceden sorumlu birisini bulun, bunun için tabiki en doğrusu kendi ailenizden veya çok yakın bir arkadaşınızı görevlendirmeniz.

Genel olarak konuklarınızı biraz olsun tanıması gerekiyor, böylece düğününüz daha kişisel ve unutulmaz olacak.

Herkes dans etmekten hoşlanmayabilir, bunun için farklı farklı alanlar oluşturun, biri dinlenmek isteyenlere, diğeri bir martini salonu olabilir.Sigara salonu, ve çocuklar için özel bir oyun salonunu unutmayın, konukların arasında küçük çocuklar varsa, mutlaka bir bakıcı görevlendirin.

Eğer farklı bir düğün mekan arıyorsanız, yaz günleri için deniz kenarı bir plaj çok popüler olacaktır. Daha farklı bir şey denemek istiyorsanız, sanat galerileri, bir teras, bir şarap mahzeni de düşünülebilir. Lüks arıyorsanız ve bütçeniz buna müsait ise, o zaman bir yalı veya şato kiralayın derim. Unutulmaz olacaktır.

Gelinliğinize farklı bir dokunuş için orijinal bir bukete ne dersiniz ? Canlı çiçek yerine kağıt çiçeklerden oluşan bir buket hem daha uzun süre dayanacak hem de daha hesaplı olacak.

Düğünde herkesin birlikte olabileceği bir başka eğlence ise, balonlar… bunun için herkese önceden hazırlamış olduğunuz balonlar verin, kırmızı-beyaz renkler, veya istediğiniz başka renkli balonlar… herkesi bir araya toplayın ve aynı anda balonları bırakın…Albümünüz için unutulmaz kareler ve konuklarınız için çok duygulu anlar yaşanacaktır.

En önemlisi , kendi düğünüzü istediğiniz ve rahat ettiğiniz şekilde gerçekleştirin. Düğününüzün size özgün olmasına dikkat edin.

Farklı ve yaratıcı fikirler denemekten de korkmayın.

Düğününüz için orijinal fikirler…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu