Makaleler

En yeni gelinlik trendleri !

En yeni gelinlik trendleri…

Eğer düğünde herkesin gözü sizin gelinliğinizde olmasını isterseniz, en son gelinlik trendlerine bir göz atın!

Geleneksel beyaz gelinlikten farklı bir şey denemek istiyorsunuz, işte size renkli gelinlikler. Kırmızı ve siyah belki çok göz alıcı olabilir, daha romantik olmak isteyenlere uçuk pembe, açık mavi tavsiye edilir.

Çok seksi bir görünüm tercih ederseniz, o zaman derin sırt dekolteli bir gelinlik öneririz, yürürken kesinlikle herkesin dikkatini çekeceksiniz. Sırt bölgeniz bir resim çerçevesi gibi olacak, belki düğün öncesi bir dövme yaptırmak isteyebilirsiniz.

Bazı gelin adayları sonsuz romantizm hayal eder, işte modası geçmeyen ,zamansız bir gelinlik tarzı, 2013 yılında da  yine dantel gelinlikler çok trend.

Gelinliğinizde sadece sırtınızda veya üst kısımda olabildiği gibi, komple dantel de seçebilirsiniz.

Eğer bir yunan tanrıçası gibi görünmek isterseniz,tek omuzlu bir gelinlik harika olacaktır. Bu yıl tasarımcılar çok orijinal tek omuzlu gelinlikler tasarladılar.

Hem farklı, zarif ve çok seksi görüneceksiniz.

90’lı yılların ünlü video klibini  ”November Rain” herkes hatırlayacaktır, işte orada ilk defa gördüğümüz kısa gelinlikler geri döndü.

Fakat ancak uzun bacaklarınız varsa tavsiye ederiz, yoksa sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Yaz günü sahilde düzenlenecek olan bir düğün için hem rahat edeceğiniz hem de seksi olan bir tercih yapmış olacaksınız.

Vintage tarzı, 40’lı yılların popüler katlı tarzı yine vitrinlerde. Bu tarz size çok kadınsı bir görünüm verecektir fakat dikkat ! ancak zayıf bir vücudunuz varsa tavsiye ederiz.

En yeni gelinlik trendleri…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu