Makaleler

İlk Evlilik Yıl Dönümünüz İçin Hediye Seçimleri

Erkeklerin en zorlandıkları konulardan bir tanesi de şüphesiz hediye seçimi…

Alacağınız hediye özel bir gün içinse buda işi daha karmaşık bir hale getiriyor. Üstelik birde eşiniz hediye konusunda çok seçiciyse o zaman vay halinize!

 

Biz de sizler için bugünkü yazımızda ilk evlilik yıl dönümünüzde eşinizin çok hoşuna gidecek olan hediye seçeneklerini araştırdık. Sizde fikirlerimizden yararlanarak ilk evlilik yıl dönümünüzde eşinizi mutlu edebilirsiniz.

  • Kadınların asla hayır demeyeceği tek bir şey varsa oda kolye veya yüzüktür! Eğer maddi durumunuz iyiyse değerli taşlardan oluşan bir mücevher, ilk evlilik yıl dönümünüz için ideal bir seçim olacaktır. Aynı şekilde tek taş bir yüzükte onu çok mutlu edecektir. Fakat benim bunları alacak maddi durumum yok diyorsanız son günlerde çok popüler olan gümüşten yapılan sonsuzluk kolyelerinden satın alabilirsiniz. Hem böylece çok ince bir mesaj vermenin yanı sıra hem de hediyenizi çok makul bir fiyata satın almış olacaksınız.
  • Eşinizin telefonu eskiyse veya yenilenmesi gerekiyorsa ona son model, harika bir telefon alabilirsiniz. Telefon almanın basit olacağını düşünüyorsanız yapacağınız birkaç sürpriz ile bu anı sonsuza kadar ölümsüzleştirebilirsiniz. Telefonu aldıktan sonra eşinizle birlikte dinlediğiniz müzikleri, ilk tanışma anınızı veya sevginizi küçük notlar halinde telefona kaydedin. Ayrıca aldığınız hediyeyi her zaman yanında taşıyacağınızı unutmayın.
  • Eşinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi de şüphesiz dinlendirici ve romantik bir tatil… Küçük bir tatil köyünde veya butik otellerden birini tercih ederek bir günde olsa küçük bir kaçamak yapabilirsiniz.
  • İlk evlilik yıl dönümünüzün daha özel olmasını istiyorsanız ikinizin resminin üzerine basıldığı bir pastaya ne dersiniz? Tabi ki mum ışığı ve gül yapraklarını da unutmamak gerek…
  • Eğer bu saydığımız maddelerin hiçbiri hoşunuza gitmediyse eşinizin ilgi alanlarına dikkat edin. Örneğin yemek yapmayı çok seviyorsa mutfağında görmek istediği bir eşyayı satın alabilirsiniz. Veya güzelliğine çok önem veriyorsa makyaj seti, parfüm veya gecelik alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu