Makaleler

Evlenmek İsteyen Erkek Nasıl Davranır ?

Erkekleri evliliğe ikna etmenin zorluğunu bilmeyen kadın yoktur. Bazı erkekler ise evliliğe zaten hazır olurlar veya birlikte olduğu kadınla evlenmek isterler. Peki, evlenmek isteyen erkek nasıl davranır?

Hangi hareketleri ile bunu belli eder?

İşte ipuçları yazının devamında!

Evlenmek isteyen erkek , her şeyden önce birlikte olduğu kişiye karşı şartlar ne olursa olsun dürüsttür. Onun gizlediği bir şeyler veya sizi şüpheye düşürecek hareketleri asla olmaz. Hatta sizi kıracağını bilse bile!

Dürüstlüğün yanında samimiliği de taşıyorsa bilin ki partneriniz sizinle ciddi bir ilişki düşünüyor. Bu iki maddeye ek olarak size değer verir ve önemli olduğunuzu her zaman size hissettirir.

Hangi konuda olursa olsun, fikirlerinize önem veriyorsa ve her durumda fikrinizi almak istiyorsa bu o kişinin ciddi düşündüğünü gösterir. Hatta bazı erkekler bir kadının fikrini alma konusunda çok zorluk çekerler, bu tipler sadece evlenmek istediği kadının fikirlerini önemser.

5OO3UPF5FW

  Evliliğin ömür boyu birlikte olmak olduğunu bilir ve hayatında sizi ve etkilerinizi görmekten mutluluk duyar. Sizin hayatına dahil olmanıza izin verir hatta bunu size gerek kalmadan kendisi gerçekleştirir. Örneğin arkadaşları ve sevdikleri ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyar ya da girdiği her ortama sizinle birlikte gidebilecek kadar rahat olur.

Ayrıca evliliği düşünen erkek, genellikle flört döneminde yaşanan kaçan kovalanır tarzı oyunlara son vermiştir ve gereksiz gururdan uzak kalır. Sizi tamamen hayatında yer etmiş birisi olarak gördüğü ve kaybetmek istemediği için konuşarak problemleri çözmeyi dener.

Ayrılık onun içinde son çare bile değildir. Ayrılık kelimesini anlamı ile birlikte sözlüğünden çıkartmış gibi davranır. Son olarak birlikte olduğunuz erkek sizi sürekli yanında görmek ister ve sizinle beraber gelecek planları yapar. Ailesi ile sizi tanıştırır ve onun için oldukça önemli olan ailesine dahil olmanızdan gurur duyar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu