Düğün HazırlıklarıBültenler

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştüren düğün mekanı ….

Yeni yıla başladığımız bugünlerde önümüzdeki düğün sezonu hazırlıkları tüm düğün ve evlilik sektörü firmaları tarafından başlatıldı. Yaklaşan Sevgililer Günü hazırlıkları ile birlikte firmalardan yeni haberler yağacak gibi gözüküyor.

İstanbul’da yer alan iki düğün mekanı, gelinlik markası ve gelin estetiği tavsiyeleri bugünkü haber bülteni konularımız arasında.

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştüren düğün mekanı ….

İlk haberimiz Vakko Wedding’den

Dünyaca ünlü couture gelinlik markası Galia Lahav, ülkemizde ilk kez ve sadece Vakko Wedding’de satışa sunulan zengin ve özel koleksiyonunu 20-21-22 Ocak tarihlerinde Vakko Wedding House Zorlu’da gerçekleştireceği Trunk Show ile İstanbul’da gelin adayları ile buluşuyor.

İnce el işçiliği ve lüks ayrıntılarla bezeli Galia Lahav gelinliklerini koleksiyonuna katan Vakko Wedding, bu yıl düğün hazırlıkları yapan gelin adayları tarafından öncelikle ziyaret edilecek adresler arasında olacak.

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştüren düğün mekanı ….

Düğün sezonu açılmadan evvel düğün tarihi belli olan gelin adayları için estetik cerrahi ve medikal uygulamalar hakkında Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur’un tavsiyelerini hatırlatmak istedik.

Gelin adayları için, düğün estetiği cerrrahi bir uygulama da olsa veya ameliyatsız estetik ve medikal uygulama da olsa düğün tarihinden en az 3-4 ay öncesinden bu tür uygulamalara karar verilip başlanılması gerekiyor.

Sağlıklı ve parıldayan gür saçlar için mezoterapi ve organik saç enjeksiyonu önerilebilir. Evlenme yaşının giderek artması yirmi beş yaş üzeri gelinlerin sayısını çoğaltmakta. Bu yaşlarda gözle görülmemekle birlikte cilt ve cilt altı dokusu, kaslar ve hatta kemikler bile yaşlanmaya başlar. Bu nedenle düğün öncesi cilt bakımı estetiği önerilmektedir.

Cihantimur’a göre bu konuda fazla sayıda seçenek bulunmakla birlikte Örümcek Ağı estetiği, ultraterapi gibi uygulamalar ile hem cilt tedavi edilebilir hem de düğün gecesi dikkatleri çekecek bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.
Gözaltı morlukları, sebebi teşhis edildikten sonra gözaltı ışık dolguları ve lazer tedavileri ile tedavi edilebilmekte. İstenmeyen tüyler kişiye özel lazer epilasyon planlaması ile ortadan kaldırılabilmekte.

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştüren düğün mekanı ….

Son haberimiz ise İstanbul düğün mekanları ile ilgili..

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, evlenecek çiftlerin düğünlerini peri masalına dönüştürmek için gerçekten inanılmaz hazırlıklar yapmış.

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, gelin ve damat adayları ve misafirlerine unutulmaz bir düğün organizasyonu vaat ediyor. Bunun için tüm istekleriniz Radisson Blu Conference & Airport Hotel profesyonel ekibi ile karşılanıyor. Otel bünyesinde yer alan çok çeşitli kişi sayılarına uygun salonlar ve açık havada düğün seçenekleri sunan, yeşillikler içindeki doğal ortamıyla Gizli Bahçe, İstanbul’da düğün mekanı olarak tavsiye edilmekte.

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştüren düğün mekanı ….
“Bir Başka İstanbul” mottosuyla hizmet veren Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul, geleceklerine imza atmaya hazırlanan çiftlere sunduğu alternatiflerle düğünleri de “bir başka” kılıyor.

Konusunda uzman danışmanlar ile , kişiye özel servisle bu önemli günü adım adım planlayan Steigenberger Hotel The Maslak, faaliyete başladığı günden günümüze şehrin en fazla düğününe imza atan oteli olarak tanınmakta.

Tamamı yüksek tavanlı, çoğunda kolon bulunmayan dört farklı büyüklükte balo salonlarında zarif ve etkileyici “masa düzenlemesi ve süslemeler” ile başlayan düğün töreni, ileri teknoloji kullanılarak hazırlanmış “ışık ve ses sistemi” ile tamamlanmakta, ileri saatlerdeki “DJ” performansıyla unutulmazlar arasına katılmakta.

Tüm dünyada ve ülkemizde ilk kez uyguladığı, benzeri olmayan “Bleasure” konseptiyle düğün ile ilgili tüm detaylar her misafirin bedenine ve ruhuna uygun olarak planlanıyor. “Düğün Menüleri” ile “Düğün Pastası” seçimi için “menü tadımı” gerçekleşiyor. Çiftlerin otele girişinden düğün bitişine kadar olan sürede “Wedding Butler” her an çiftlerin yardımına hazır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu